Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Freemake Video Downloader 3.8.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Freemake Video Downloader  – Video İndirme Programı

 

Freemake Video Downloader, çeşitli video sitelerinden video indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

YouTube, Facebook, Vimeo, Tubeplus gibi 10.000’den fazla video sitelerinden video indirme ve indirdiğiniz videoları, AVI, MKV, MP3, iPhone, iPod, PSP, Android türünden formatlara dönüştürme işlerini kolayca yaparsınız. İndireceğiniz videoların kalitesini kendiniz belirleyebilirsiniz.  4K, 1440p, 1080p, 720p, 480p, 360p, 240p, 180P, MP4, WebM, 3GP, FLV: 14+ farklı kalitede YouTube video indirmek için kendi tercihlerinizi indirmeden önce belirleyebilirsiniz. Ayrıca videoları sadece ses dosyası olarak indirebilirsiniz.

Hiç bir sınırlama olmaksızın, yotube videolarını indirme ve mp3 indirme  özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Programın en önemli özelliklerinden biride, youtube’dan indirdiğiniz videoların reklamlarını kaldırmasıdır. Freemake Video Downloader  ile indirdiğiniz videoları bu sayede reklam gösterimlerinden muaf olarak izleyebileceksiniz. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan bu programı sitemizden indirip hemen kullanabilirsiniz.

 Freemake Video Downloader

 

 

Freemake Video Downloader 3.8.2 YAPILAN YORUMLAR