Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GOM Mix Pro 2.0.1.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Video Düzenleme Programı

GOM Mix Pro, Birkaç tıklamayla videoları kolayca düzenlemek için kullanacağınız GOM LAB tarafından hazırlanmış bir programdır.

Yeni başlayanların dahi kolayca kullanabileceği program ile komik video efektleri eklemek gibi özelliklere sahiptir. Birkaç tıklama ile videoları kırpma veya video klipleri ekleme işlerini kolayca yaparsınız. Videolara alt yazı oluşturabilir, metinler ekleyebilirsiniz. Metin karakteri, metin renklerini değiştirme ve boyutlarını değiştirme gibi düzenlemeler yapmanıza izin verir.

İçerisinde bulunan efeklerden faydalanarak mükemmel videolar oluşturursunuz. Aslan sesi, su sesi, lazer sesi, patlama sesi gibi çok sayıda mükemmel efektler içerir. Animasyonu oldukça güzel arka planlar bulunuyor. Ücretsiz sürümde sadece iki tanesini kullanabilirsiniz.

GOM Mix Pro, Videolara ilaveten resim ekleme gibi özelliğe sahip olmakla beraber, video seslerini değiştirme veya yeni sesler ekleme imkanı da sağlar. Farklı 15 çeşit animasyon ve 25 çeşit çerçeve ile arka plan değiştirme desteği sağlar.  Bu video düzenleme programı, tam sürümüne geçmek istediğinizde fiyatı 32.99$’dır.

GOM Mix Pro

Sistem Gereksinimleri:

Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 (32bit / 64bit)
DirectX 9.0 or higher

Tanıtım Videosu

 

 

GOM Mix Pro 2.0.1.6 YAPILAN YORUMLAR
  • zevkli adam
    1 sene önce

    GOM Mix Pro Video Düzenleme Programını İndirip denedim. Encoding işlemi baya uzun sürüyor.
    video düzenleme programları içerisinde ücretsiz seçeneklerde var tabi