Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GOM Player 2.3.40

Please wait...

GOM Player  – Ücretsiz Video Oynatma Programı

 

GOM Player, hemen hemen bütün video kodeklerini destekleyen ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir video oynatma programı.

 

Sadece video kodekleri değil, ayrıca tüm ses kodeklerini destekleme özelliğine de sahiptir. Yüzlerce ülkede milyonlarca kullanıcıya sahip olması, programın popüler oluşu için yeterli bir sebeptir. Uzun yıllar boyunca en çok bildiğimiz ses ve video oynatma programı winamp, bu sektördeki yazılımların hızına yetişemeyerek hizmetini durdurmuştur.

Ayrıca, medya oynatma programları sektöründe, bu ve benzer progamların kullanımı daha çok yaygınlaşmış olup, her birinin kendi alanında kendilerini daha çok geliştirmesini sağlamıştır. Gelişmiş Ses Capture ile MP3 olarak videonun ses kaydebileceğiniz bu uygulamayla, videoları hızlandırabilir, sesleri yavaşlatabilir ve isteğinize göre kişisel hale getirebilirsiniz.

Gom Player

Özellikleri:

 GOM Media Player, varsayılan olarak tüm en popüler video formatlarını ve daha fazlasını çalabilir: AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV
 GOM Media Player  video oynatmak haricinde AB tekrarı, ekran yakalama, ses yakalama, oynatma hız kontrolü ve video efektleri gibi çok daha fazla olanaklar sağlar.
 GOM Media Player web sitesinden arayüzler ve logolar indirebilir, kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.
 GOM Media Player ile oynatamadığınız bir video olduğunda, eksik olan kodekleri bulup indirmeniz için sizi yönlendirir.
Sistem Gereksinimleri:

 Microsoft, Windows 8.1 (32 / 64bit), 8 (32 / 64bit), Windows 7 (32 / 64bit), Vista (32 / 64bit), XP SP2 veya daha yüksek (32 / 64bit)
 Intel Pentium 4 veya AMD Athlon 64 veya eşdeğer işlemci
 16MB RAM
 25MB boş HDD alanı

 

GOM Player 2.3.40 YAPILAN YORUMLAR