Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GOM Video Encoder 2.0.1.7

Please wait...

GOM Video Encoder – Çok Amaçlı Media Dönüştürme Programı

 

GOM Video Encoder, çok amaçlı media dönüştürme programı olarak işinize yarar. Video dönüştürme konusunda hemen hemen tüm formatları destekler.

GOM Video Encoder, ses ve video dönüştürme özelliğinden hariç, dönüştürmek istediğiniz media dosyalarını oynatmak için de kullanacağınız bir programdır. Diğer video dönüştürme programları ile kıyaslandığında, çok daha hızlı bir dönüştürme özelliğine sahip olduğu görülmektedir. Intel Quick Sync Video desteği, (Intel Quick Sync video etkin olan PC’lerde kullanılabilir) video dönüştürme hızları göz kamaştırıcı bir yapıya sahiptir.

Programın bir diğer özelliği ise, sevdiğiniz video sitelerinden video indirme imkanı sağlamasıdır. Kendi içerisinde ki dahili indirme yöneticisi sayesinde video indirme özelliğinden de faydalanırsınız.

Dönüştürme sonrası kayıt için, iPad, iPod, iPhone, PSP, PS3, Xbox 360, Zune, Blackberry, Android, ve daha fazlası gibi cihazların geniş bir yelpazede için çıkış formatlarını destekler. Videolara altyazı ve logo ekleme gibi ek özellikler sağlar.

Desteklenen Aygıt Biçimleri:

Girişler:
FLV (FLL) / MP4 / AVI / DivX / MPEG-1 / MPEG-2 / MKV / OGM / WMV / ASF / MOV / RM / RMVB / M4V / VOB / 3GP / QT / TP / MTS / MP3 / WAV / M4A / AAC
RM, RMVB ve videoları ek codec yüklenmesini gerektirir.

Çıkışlar:
VI (XviD, DivX, MotionJPEG, AVC) / MP4 (MPEG-4, AVC) / WMV / FLV (H.263, H.264) / 3GP / 3G2 / OGM / SWF / MP3 / M4A / AAC / PCM

Desteklenen Cihazlar:

iPhone, iPad iPad 2, iPod Touch, iPod Nano, iPod Classic, PSP, PS3, Xbox 360, Wii, Zune, Blackberry, Android (Nexus One, Xperia X10, HTC Magic, HTC Desire, Galaxy S), Walkman, ve Daha fazlası.

 

 

GOM Video Encoder 2.0.1.7 YAPILAN YORUMLAR