Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hakkımızda

Hakkımızda

Rate this post

www.yazilimara.com sitesi, hakkımızda bilgilendirme sayfası:

yazilimara.com sitemiz 2013 Ekim ayında kurulmuş olup, program tanıtım ve indirme hizmeti vermektedir. Sitemiz içerisinde ki programlar sürekli güncel tutulmaya çalışılmaktadır. İndirmek istediğiniz programların açıklama içeriklerine kolayca ulaşabilir ve tek tıklama ile indirebilirsiniz.

Bununla beraber, sitemiz karmaşık bir kirliliğe sebep olmamak amacı ile, sadece program ihtiyacı olanların taleplerine göre hazırlanmış olup, içerisinde teknoloji haberleri veya harici içerikler bulundurmaz. Bunun dışında program tanıtımları veya en iyiler konulu içeriklere sitemizin alt kolu olan blog.yazilimara.com sitemizden ulaşmak mümkündür.

Bununla beraber, emeğe ve telife saygı nedeni ile, sitemizde hack, crack, warez gibi yasal olmayan programlar ve içerikler kesinlikle yayınlanmamaktadır. Sizlerin görüşleri bizim için önemli. Görüş, istek ve taleplerinizi bize iletişim bölümümüzden mutlaka bildirin. En kısa zamanda konu ile ilgili geri dönüş alacaksınız.

Program yapımcıları program eklemek istemeleri durumunda, sitemizin alt tarafındaki program ekle bölümüne tıklamaları ve açılan sayfaya program ile ilgili bilgileri girmeleri yeterlidir. program eklemeden önce, sitemizin alt bölümünde ki  ‘Kullanım Şartları‘ kısmına tıklayarak, sayfamızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Sitemizde genel olarak güvenlik yazılımları, media programları, oyunlar, teknoloji haberleri, program videoları, internet yazılımları, web yazılımları, resim grafik yazılımları, temalar, asp php scriptler, mac yazılımları ve linux yazılımları kategorileri  ve tüm program çeşitleri bulunmaktadır.

Önümüzdeki gelecek zaman içerisinde, bir program sitesinin olması gerektiği en iyi yere gelerek, en iyi program sitesi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Bu süreç içerisinde sizlerinde yanımızda bulunmaları bize sadece onur vermekle kalmayıp, bizleri yaptığımız iş konusunda daha da cesaretlendirmektedir. Program indirmek istediğinizde sitemiz mutlaka en iyi şekilde hizmetinizdedir.

 

 

hakkımızda