Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hamachi 2.2.0.633

Please wait...

Hamachi – Ücretsiz Sanal Ağ Oluşturma Yazılımı

 

Hamachi, birden fazla bilgisayar arasında sanal ağ oluşturmak ve oluşturduğunuz bu ağları yönetmek çin kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Bu program, LAN benzeri ağları güvenli bir şekilde genişletmenizi sağlayan barındırılan bir VPN hizmetidir. Farklı yerlerdeki bilgisayarlarınız arasında veri transferi yapmak, farklı bilgisayar kullanıcıları ile çevrimiçi oyun oynamak için, bu yazılım iyi bir çözümdür. Özellikle arkadaşları ile online oyun oynamak isteyenler için, oldukça yaygın ve popüler olan bir programdır. İlk kurulumu uzun sürse de, daha sonraki açılışı hızlı olan bu yazılım, sisteminizi yormadan sessizce çalışma özelliğine sahiptir.

Oyun oynamak, kişisel verileri yönetmek haricinde, karşı bilgisayarda ki arkadaşlarınızla dosya alışverişi yapmanızı da sağlar. Güvenli olduğu konusunda da oldukça iddialı olan bu yazılım sayesinde, multiplayer oyun oynamak için internet cafelere gitmenize gerek kalmayacak.

Programı ağa bağlı bilgisayarların arka planında çalıştırın, böylece katılımsız olduklarında bile her zaman erişiminiz olur. Standart, Premium ve Çoklu ağ abonelikleriyle kullanılabilir. Web üzerinden herhangi bir yerden bir fare tıklamasıyla son kullanıcılar için sanal ağları yönetin ve geri yükleyin. Programı indirip siz de hemen deneyin.

Hamachi

 Özellikler:

 Hızlı, kolay ve basit şekilde sanal ağ kurma.
 Bireysel veya yerel ağları yrı ayrı yönetme
 Ağ üzerindeki kameraları, yazıcıları ve oyun konsollarını yönetme.
 Ağ üzerindeki bilgisayarlar istediğiniz an erişme.
 Ağ erişimi güvenliği
 256-bit SSL şifreleme

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Hamachi
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Hamachi 2.2.0.633 BENZER İÇERİKLER
Hamachi 2.2.0.633 YAPILAN YORUMLAR