Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

HiSuite 5.0.2.300

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

HiSuite  – Bilgisayardan Huwaie Telefon Yönetimi

HiSuite, Huawei marka akıllı cihazları bilgisayardan yönetmek için kullanacağınız ücretisiz bir masaüstü uygulamasıdır.

Telefon ile bilgisayar arasında senkronizasyon sağlayan bu program sayesinde, telefonunuzun tüm içeriğini bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. Telefon defterindeki kişileri görüntüleme ve düzenleme, resimleri görüntüleme ve düzenleme, uygulamaları düzenleme, mesajları görüntüleme ve mesajları düzenleme,  videoları görüntüleme ve videoları düzenleme, Outlook iletilerini görüntüleme ve düzenleme gibi özelliklerini kullanarak, telefonunuzun yönetimine bilgisayar üzerinden tam bir hakimiyet sağlarsınız.

Bilgisayarınızda ki bir resmi telefonunuza upload edebilir veya telefonda ki bir resmi bilgisayara indirebilirsiniz. Aynı şekilde bir videoyu bilgisayara indirme veya bilgisayarda ki videoyu telefona yükleme gibi kolaylıklar sağlar. Bağlantı kablosu kullanarak kolayca bilgisayar ve telefon arasında bağlantı oluşturarak yönetim paneline girebilirsiniz.

HiSuite

 

 

HiSuite 5.0.2.300 YAPILAN YORUMLAR

*