Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ImBatch 5.9.0

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Toplu Görüntü Düzenleme Programı

ImBatch, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir toplu görüntü düzenleme yazılımı. ImBatch ile en karmaşık görüntülü düzenleme işlerini bile kolayca yapabilirsiniz.

“Görüntü düzenleme” dediğimizde; genellikle aklımıza gelenler, görüntü döndürme, kırpma, ekleme, fligran ekleme, boyutlandırma, etiketleme ve dönüştürme işlemleridir. Program, bu saydığımız tüm işlevsellikleri kullanabileceğiniz bir programdır.

Ayrıca ImBatch, farklı görüntü düzenleme görevlerini birleştirerek,  kendi benzersiz görüntü düzenleme projelerinin tasarımını da sağlar. Gelişmiş arayüzü ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Yazılım bir çok alternatif programlara göre ücretsiz olma avantajı sağlamaktadır. Fotoğraflarınızı yada çeşitli resimleri düzenlemek için, bu yazılımı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Desteklediği formatlar: BMP, DIB, RLE, TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, GIF, JPG, JPEG, JPE, Cif, PCX, PNG, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PIX, PXM, PPM,PGM, PBM, WBMP, JP2, J2K, JPC, J2C, DCX, DAT, PSD, WDP, HDP

Özellikler:

 Toplu düzenleme
 Yeniden boyutlandırma.
 Resimleri döndürme
 Resim köşelerini düzenleme
 Renk düzenleme ve dönüştürme
 Fligran ekleme
 Facebook’ta yayınlama
 Beyaz dengesi ve parlaklık renk ayarları
 Mozaik ve kolajlama
 FTP ile transfer etme

DCRaw eklentileri:
Camera RAW CRW, CR2, DNG, NEF, RAW, RAF, X3F, ORF, BAV, MRW, DCR, BAY, PEF, TIFF, TIF, SR2, ARW, KDC, MEF, 3FR, K25, ERF, CAM, CS1, DC2, DCS, FFF, MDC, MOS, NRW, PTX, PXN, RDC, RW2, RWL, IIQ, SRW

 

 

ImBatch 5.9.0 YAPILAN YORUMLAR