Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Touch VPN 1.0

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Touch VPN  – Sitelere Erişim Kısıtlamalarını Kaldırma Programı

Touch VPN, tüm bilgileri tutar. Uygulama ile Windows işletim sistemi e-posta ile senkronize edilir.

Ortak wifi noktaları kullanarak internete bağlandığımız bilgisayarlarda ki Fotoğraf, e-posta, takvim ve çeşitli kişisel belgeler hackerlar tarafından sürekli olarak tehdide maruz kalmaktadır. VPN kullanmaya başladığınızda, tüm internet verileri WiFi noktaları ile iletişim kurmadan önce şifreli olacak. Yani Windows internet bağlantısı en güvenli hale getirilecek.

Sitelere erişim engelini kaldırmak

Bazı web sayfaları hükümet tarafından bloke edilir? Okul İş yeri veya üniversitelerin tüm internet erişimi bazı hallerde engellenebilir. Hiç kimse özgürlüklerinin kısıtlanmasından hoşlanmaz. VPN sunucusuna Windows bilgisayarınızı bağlayarak, tüm internet erişim engelini aşarak kısıtlanmalardan kurtulursunuz. Özellikle belli zamanlarda engellenen veya erişime kapanan siteler için; başta Facebook, Youtube ve Twitter engelini kaldırmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Ortak web kullanma güvenliği

Ortak internet kullanımlarında güvenliği en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.  Ortak kullanımlar çoğunlukla yüksek güvenlik tedbiri gerektirir. Touch VPN, sizin İP’nizi saklayarak internette gizlilik korumasını en üst seviyeye çıkarır. Ayrıca internet ortamında yaptığınız paylaşımların takip edilebildiğini hepimiz biliyoruz. Uygulama bu takibi de engellemiş olacaktır.

Erişim sınırlı yabancı medya sitelerine erişim sağlama

Yabancı ülkelerde Netflix, Hulu ve BBC iPlayer gibi kısıtlı kullanılan servisler bulunuyor.. Bu popüler servisler bazı bölgelerde internet erişimine sınırlıdır. Yurtdışında seyahat ederken, ya da başka bir ülkede yaşamaya başladıysanız, artık onların filmlerini ve TV dizilerine de erişebilirsiniz. En iyi VPN programı arayanlar için öncelikli programlardan biri olmakla beraber 29 gün deneme sürümüdür. Sitemizden indirip hemen deneyebilirsiniz.