Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Orbitum ikon

Orbitum 56.0.2924.92

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Orbitum – Sosyal Paylaşım Entegrasyonlu Tarayıcı

 

Orbitum, diğer tarayıcılara göre sosyal paylaşım siteleri ile entegre çalışabilme özelliğine sahip ücretsiz bir tarayıcıdır.

Diğer tarayıcılar gibi sekmeli sayfa geçiş özelliğine sahip olmakla beraber, kişiselleştirilebilir tema seçenekleri bulunuyor. Esas olarak sosyal amaçlı bir tarayıcı olup, diğer popüler tarayıcıların sahip olduğu bir çok özelliklere sahiptir. Facebook ve Twitter kullanıcıları, bu tarayıcı sayesinde online arkadaşlarına direkt olarak ulaşabilir ve mesaj gönderebilirler.

Orbitum2

Özellikleri:

Programı kullanarak, VK sayfasında her türlü temayı ayarlayabilirsiniz. Arka plan, renk ve yazı tiplerini özelleştirerek, kendi özgün tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Binlerce kullanıma hazır temadan birini seçin: animasyonlu veya etkileşimli.

VK ve Odnoklassniki üzerinden arkadaşlarınızla sohbet için dahili sohbeti kullanın.

Torentleri ortak dosyalar olarak indirebilir ve çevrimiçi olarak torent videolarını oynatabilir.

VK oturumu açmadan tarayıcıdan ses parçalarınızı dinleyebilirsiniz. Ayrıca parçalar arası geçiş yapabilir ve arkadaşlarınızın web sitesi üzerindeki çalma listelerini dinleyebilirsiniz. Rahat ses çalar (müzikli kenar çubuğu) her zaman elinizin altında.

Tarayıcının mobil sürümünü yükleyin, yer imlerini ve geçmişi senkronize edin ve yerleşik reklam engelleyici ile reklam olmadan internetin keyfini çıkarın.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Orbitum
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star