Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

IObit Malware Fighter 5.6.0

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

IObit Malware Fighter  – Spyware ve Malware Temizleme Aracı

IObit Malware Fighter, bilgisayarınıza sızan kötü niyetli  spyware ve malware türü yazılımları temizlemek için kullanabileceğiniz bir güvenlik programı.

IObit Malware Fighter yazılımı, aslında Advanced System Care sistem bakım programı ile beraber komplike kurulabilen bir programdır. Fakat Advance System Care programını kullanmayanlar için, ayrıca indirip kurabilecekleri oldukça kullanışlı ve yararlı bir yazılımdır.

Program aynı zamanda trojan, keylogger ve karmaşık yapıdaki zaralı yazılımlarıda başarılı bir şekilde bularak bilgisayarınızı daha bir güvenli hale getirmenizi sağlar. Çoğunlukla yazılım yüklemeleri ile beraber gerçekleşen ve tarayıcı değişiklikleri yolu ile bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan zararlı yazılımlara karşı etkin bir temizlik sağlar.

Bu program, diğer antivirüs programları ile beraber kullanılabilen bir yazılım olmakla, antivirüs programları tarafından gözden kaçan bu tip casus yazılımları  veya spyware temizlemek adına tercih edilebilir. Kullanımı son derece kolay bir yazılım olmakla beraber, dağıtımı ücretsiz olarak yapılmaktadır.

 IObit Malware Fighter

 

IObit Malware Fighter 5.6.0 BENZER İÇERİKLER
IObit Malware Fighter 5.6.0 YAPILAN YORUMLAR

 

  • Kadir
    2 sene önce

    Kullanan varmı bunu