Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

İşte Ekranı Katlanabilir Akıllı Telefon!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

İşte Ekranı Katlanabilir Akıllı Telefon!

 

Çinli bir firma olan Royole, katlanan ekran teknolojisi yarışında bir adım öne geçtiğini ve ilk katlanabilen akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazır olduklarını duyurdu. FlexiPai adı verilen telefonun fiyatı ise 1290 dolar ile 1863 dolar arasında değişiyor.

Adı pek de duyulmamış olan bir firma, katlanan ekran teknolojisi yarışında bir adım öne geçtiğini ve ilk katlanabilen akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazır olduklarını duyurdu. Merkezi ABD’nin teknoloji merkezi olan Califorina’da bulunan ancak kökleri Çin ‘e dayanan Royole, FlexiPai adını verdiği yeni telefonunu Pekin’de düzenlenen lansmanla tanıttı.

Ekran açık haldeyken 7,8 inç (19,8 cm) ebatlarında. Ancak kapalı haldeyken üç farklı küçük ekran işlevi görebiliyor. Ön yüz, arka yüz ve katlanan bölümdeki ekranlar, aynı anda farklı görüntüleri yansıtabiliyor. Telefonun bir diğer alışılmadık özelliği ise ağırlığı. 350 gram olan FlexiPai, hem son iPhone XS Max’ten, hem de Samsung Galaxy Note 9’dan yaklaşık yüzde 50 daha ağır. Royole, yeni telefonlarının 200.000 açma kapamaya kadar test edildiğini ve katlanabilir ekran özelliğinin yıllarca sorun çıkarmadan çalışabileceğini söylüyor.

İşte Ekranı Katlanabilir Akıllı Telefon

 

 

İşte Ekranı Katlanabilir Akıllı Telefon! BENZER İÇERİKLER
İşte Ekranı Katlanabilir Akıllı Telefon! YAPILAN YORUMLAR