Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

iTunes Data Recovery 6.3.2.0

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

iTunes Data Recovery, iOs işletim sistemli akıllı telefonlarda veya diğer cihazlarda kabolan verileri kurtarmak için kullanılan bir veri kurtarma programı.

Kullandığınız dijital ürünlerde sakladığınız bilgilerin istemeden de olsa kaybolduğu anları mutlaka yaşamışsınızdır. Gerçekten de çok üzücü bir durumdur. Zaman içerisinde çeşitli işletim sistemleri ile kullanılan cihazlar için, bu mağduriyetlerin giderilmesi adına geliştirilen yazılımlar oldukça başarılı.

iTunes Data Recovery, iOS işletim sistemli akıllı cihazlarda kaybolan verileri kurtarmak için geliştirilen kurtarma programlarından biridir. Ayrıca programın yedekleme desteği, kesinlikle kişisel verilerin kaybolmasını önlemek için öncelikli bir tedbir olarak öne çıkıyor. Telefon defterini kurtarma, resimleri kurtarma ve diğer verileri kurtarma özelliklerini bir arada taşır. iOs işletim sistemli cihazınız için indirerek kişisel verilerinizi koruma altına alabilirsiniz.

iTunes Data Recovery

 

 

iTunes Data Recovery 6.3.2.0 YAPILAN YORUMLAR

*