Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Java 8.0.201

Please wait...

Java Programlarını Çalıştırma Yazılımı

 

Java, bilgisayarlar için geliştirilmiş Java tabanlı programları çalıştırmak için kullanacağınız bir yazılımdır.

Bu yazılım, bilgisayar ve internet teknolojisinin varolduğu zamandan bu tarafa, geçmişi oldukça eskiye dayanan bir yazılımdır. Bu yazılım, bilgisayarlarda olması gereken nemli bir programdır. Bir çok geliştirici, geliştirdikleri yazılımları bu taban üzerine geliştirmektedirler.

Bu tür programların çoğu, oyun oynama, fotoğraflar yükleme, çevrimiçi sohbet etme, sanal turlar yapma, çevrimiçi eğitim, çevrimiçi bankacılık ve etkileşimli haritalar gibi hizmetleri içermektedir. Yazılımın kurulu olmadığı bilgisayarlarda, bu platform üzerine geliştirilmiş olan programları çalıştıramazsınız.

Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlarda bu platform üzerine geliştirilmiş uygulamaları kullanmak için dağıtılan yazılım ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sizlerde hemen indirerek bu uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Java

Neden Java?

Yazılım Geliştiriciler Neden Tercih Ediyor?

Java geliştiricileri, mimarları ve gönüllülerden oluşan özel bir topluluk tarafından test edilmiştir, iyileştirilmiştir, genişletilmiştir ve onaylanmıştır. Bilgisayar platformları için mümkün olan en geniş kapsamda taşınabilir, yüksek performanslı uygulamaların geliştirilmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulamaları heterojen platformlar üzerinde kullanılabilir hale getirerek iş sahipleri daha fazla hizmet sunabilir ve son kullanıcı üretkenliği, iletişim ve işbirliğini artırabilirler. Ayrıca kurumsal uygulamalara ve tüketici uygulamalarına sahip olma maliyetini önemli derecede düşürebilirler. Sunduğu aşağıdaki olanaklar ile Java, geliştiriciler için son derece önemli hale gelmiştir:

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Java
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Java 8.0.201 YAPILAN YORUMLAR