Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kaspersky Virus Removal Tool 2019

Please wait...

Kaspersky Virus Removal Tool  – Ücretsiz Virüs Kaldırma Programı

 

Kaspersky Virus Removal Tool, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınıza bulaşmış tehditleri ve virüsleri kaldırmak için kullanacağınız ücretsiz bir araçtır.

Ödüllü antivirüs üreticisi Kasperky Lab tarafından geliştirilen bu yazılım, diğer antivirüs programları yerine alternatif olarak tercih edilebilir. Ücretsiz olmakla beraber, aslında öyle mükemmel bir arayüze sahip değildir. Fakat işlevsellik olarak, bir çok Antivirüs programları gibi ve hatta daha fazla işlevselliklere sahiptir. Anlık koruma özelliğine sahip olması ile beraber, virüsleri anında tespit ederek temizler veya karantinaya taşır.

Programı kendi bilgisayarlarımızda test ettik. İnanılmaz hızlı ve etkili olduğunu söyleyebiliriz. Arayüzü güzel olmasa da aslında fena değil. Önemli olan iş görmesi diyoruz. Bu virüs kaldırma aracını bilgisayarınıza kurarak, bilgisayarınızın daha güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca harici bir antivirüs programı kurulu olsa dahi bir çakışma olmadan çalışabilir. Tamamen ücretsiz olan bu programı sitemizden indirip hemen kullanabilirsiniz.

Kaspersky Virus Removal Tool

Program Videosu

 

Kaspersky Virus Removal Tool 2019 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Salih
    3 sene önce

    Ücretsiz ve işe yarar olsun yeter bence. Antivirüs programları genellikle ücretli. Ücretsiz iyi Antivirüs programı bulmak zor. Bulduğunu değerlendircen kardeş.