Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
KoolMoves ikon

KoolMoves 9.9.3

Please wait...

KoolMoves  – Hareketli Gif ve Animasyon Programı

 

KoolMoves, hareketli gif resimler ve animasyonlar yapmak için kullanabileceğiniz oldukça popüler ve eski  programlardan biridir.

Program tasarlanırken, acemi kullanıcılar düşünülerek profesyonel animatörler tarafından geliştirilmiş olup, animasyonlar ve hareketli gif oluşturabileceğiniz bir programdır. Programın kendi içerisinde 100’den fazla animasyon, 28 adet web arayüzü ve 343 adet clipart bulunuyor. Bu hazır araçları kullanarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

KoolMoves, programı sayesinde web siteleriniz için hareketli animasyonlar, reklam bannerları, slayt resim geçişleri, menüler ve oyunlar oluşturabilirsiniz. Yapacağınız geliştirmeler için kolaylık sağlayacak çok sayıda araçları içerisinde bulundurur. Aynı zamanda SWF, HTML5, AVI, MP4, SVG, animasyonlu GIF ve PhoneGap ve Adobe AIR SDK kullanarak mobil uygulamalarda kullanabileceğiniz şekilde dosyaları dışa aktarabilirsiniz.

Programı sitemizden ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız, bu program için ödemeniz gereken ücret 29 dolardır.

KoolMoves

PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
KoolMoves
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
KoolMoves 9.9.3 YAPILAN YORUMLAR
 • Avatar
  Yeliz
  11 ay önce

  Hareketli gif resimler yapmaya meraklıyım. kendime uygun bir program arıyordum. bunu denemek istiyorum güzel gibi

 • Avatar
  Osman
  11 ay önce

  Beğendim baya iyimis