Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
KVADPhoto ikon

KVADPhoto 2019

Please wait...

KVADPhoto  – Resim ve Görüntü Düzenleme

 

KVADPhoto, orta ve profesyonel düzeydeki fotoğrafçılar için geliştirilmiş all-in-one görüntü işleme uygulaması.

Window 8.1 işletim sistemi ile kullandığınız tablet ve bilgisayarlarda fotoğrafları düzenlemek için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır. Bu program görüntüleri rötuşlamak için birden fazla yol sağlayan temel ve kesin araçlar içerir.

Efektler, filtreler, renk ve metin araçları, çerçeveler, geliştirme özelliklerini daha geniş bir yelpazede kullanarak fotoğrafları dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Microsoft tarafından dağıtılan bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladığınızda yükleme sayfasına yönleneceksiniz.

KVADPhoto

Özellikleri:

150 + kategorilerde benzersiz filtreler: ‘Lomo’, ‘Vintage’, ‘Basit sesi’, ‘Black & White’, ‘Old Style’,  ‘Soğuk tonlar’, ‘Sıcak tonlar’ ve    ‘Sanat’ gibi filtreleme özellikleri kullanarak resimlerinizi daha bir sanatsallaştırırsınız..
 200+ şaşırtıcı özel efektler: gölge, kumaş, suluboya, pas, çerçeveler, çizik, ışık, ateş, su, kalp, fırça, gürültü ve daha birçok araçları kullanarak profesyonel düzenlemeler yaparsınız.
 Resim arşivleri yada makineden direkt resimleri işleme
 Fotoğraflarınıza güzel bir dijital çerçeve kümesini uygulayabilirsiniz. Mevcut paketleri: ‘Tatil  Çerçeveler’, ‘Noel Yeni yıl çerçeveleri, yaz tatili çerçeveleri ve sevgililer günü çerçeceleri kullanarak resimlerinizi özelleştirebilirsiniz.
 Sanatsal filtre Sketch size güzel sanat eseri haline resimler açmak için olanak sağlar.
 Otomatik olarak düzey ayarlama.
 Renk, sıcaklık, parlaklık, kontrast, renk tonu, doygunluk, bulanıklık ayarlama.
 Döndürme, kırpma ve yeniden boyutlandırma araçlarına sahiptir.
 Çalışmanızı jpeg, png, bmp, tiff formatında kayıt edebilirsiniz.
 Ücretsizdir.

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
KVADPhoto
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
KVADPhoto 2019 YAPILAN YORUMLAR