Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

LanTalk NET 3.7

LanTalk NET  – Ortak Ağ Üzerinde Mesaj Gönderme Programı

 

LanTalk NET, LAN, WAN, Intranet, ya da VPN ortak bir ağ üzerinden ofis içindeki arkadaşlar arasında mesaj almak ve mesaj göndermek için kullanacağınız bir programdır.

LanTalk NET,  mevcut en kolay anlık mesajlaşma sistemlerinden biridir. Ancak, kullanım kolaylığı ile birlikte programı yapılandırmak ve sistemi özelleştirmek için çok sayıda seçenekleri bulunuyor. Otomatik yanıt sistemi ile kişiselleştirilmiş önceden tanımlanmış mesajlar hızlı bir şekilde gönderime hazırdır. Anlık mesajlaşma için bunu kolayca yapabilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı son derece kolay bu program sayesinde, ağ üzerinde mesaj alıp göndereceğiniz arkadaşlarınız için grup oluşturma fonksiyonuna sahiptir. Hazırlamış olduğunuz orjinal bir iletiyi, anında tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu tip mesaj yollama programları sayesinde, şirket sırlarınız asla dışarıya intikal etmeyecek ve güvende olacaktır.

Bu program  harici dış ağlardan bağımsızdır ve herhangi bir sunucu, ek yazılım veya donanım gerektirmez. Hızlı Yayıncılık, Hızlı Cevaplar, Ağ Görevleri, Olaylar ve hızlı Mesajlar  gibi özelliklere sahiptir. Arayüzü özel ihtiyaca uyacak şekilde ayarlanabilir ve akıllı Yardım Sistemi sağlar. 30 gün boyunca programı indirip deneyebilirsiniz.

LanTalk NET

 

Please wait...
LanTalk NET 3.7 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Online Payday Loan
    1 sene önce

    Tank oyunu arayanlar için harika bir oyun. Teşekkür ederim