Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Light Image Resizer 5.1.3.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Resimleri Boyutlandırma Programı

 

Light Image Resizer, resimlerin ebatlarında değişiklik yapacağınız bir resim boyutlandırma programıdır. Bir çok  diğer resim boyutlandırma  programına göre daha etkili olan ücretsiz bir programdır.

 

Program ayrıca bunlardan hariç olarak, resimleri sıkıştırma özelliğine de sahiptir.  Ayrıca  e-posta dostu boyutlarda resim dosyaları elde etmenizi de sağlar. Bunun dışında en güzel özelliklerinden biri, resimleri toplu olarak boyutlandırma imkanı sağlamasıdır. Bu yazılım sayesinde  istediğiniz resimleri, istediğiniz gibi ölçeklendirmek suretiyle, İnternet ortamında veya web sitelerinizde paylaşabilirsiniz.

Light Image Resizer, kurulumu ve kullanımı son derece basittir. Öçeklendireceğiniz resimleri üzerine sürükleyerek çalıştırıp, gerekli ölçek ayarlarını yaptıktan sonra ‘Process’ butonuna basmanız yeterlidir. Program demo sürümdür. Satın almanız halinde pro sürüme geçerek 48.24 TL ödemeniz gerekecektir.

Light Image Resizer

Özellikler:

 Tek bir tıklamayla resim boyutlarını ayarlamak.
 Toplu olarak resim boyutlandırma
 Dijital Resim Çerçevesi Sihirbazı ile dijital çerçeveler boş alanlara göre optimize edsersiniz.

sistem gereksinimleri

Minimum: Intel Pentium III / AMD Athlon XP, 512 MB RAM (Windows XP) Önerilen: Intel Core 2 Duo veya eşdeğeri, 2 GB RAM (yukarıdaki Windows 7 veya) En İyi Performans: Core i5 / i7 veya eşdeğeri, 4 GB RAM (Windows 7 veya üzeri)

Desteklenen İşletim Sistemleri

Bizim Free Image Converter ve Serbest Image Resizer ile uyumludur Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows’un 10. Mac için kullanılabilen bir sürüm bulunmamaktadır.

 

Light Image Resizer 5.1.3.0 YAPILAN YORUMLAR
  • Gökmen
    2 sene önce

    Bu ücretli bir program. Resim boyutlandırma için PIXresizer ücretsiz olarak işinizi görür.