Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Lightworks 14.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 rating, 2 votes)
Loading...

Lightworks  – Ücretsiz Video Düzenleme Yazılımı

 

Lightworks, video ve video projelerini düzenlemek için kullanacağınız ücretsiz bir video düzenleme yazılımı.

 

Profesyonel video düzenleme programları genellikle ücretsiz olarak satılmaktadır. Bu Akademi ve Emmy ödüllü video düzenleme yazılımı ile ücretsiz olarak profesyonelce düzenlemeler yaparsınız. Video düzenleme yaparken kendinizden katacağınız yaratıcılıklar ile harika projeler geliştirebilirsiniz. Programın Linux ve MAC sürümleri de bulunuyor.

Lightworks, basit ve sezgisel arayüzü ile tam bir kullanıcı dostu programdır. Program sayesinde kendiniz için özgün videolar oluşturmak oldukça kola olacaktır.  Facebook, Vimeo ve YouTube’dan, SD, HD, 4K ve ötesinde, video yapımcıları için çeşitli video paketi içerir. Video kesme, ekleme video montajlama, videoya logo ekleme, altyazı ekleme, video döndürme ve daha bir çok düzenleme yöntemi kullanarak adeta bir Hollywood gücü elde edeceksiniz.

Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile, hızlı, kolay ve şaşırtıcı içerik oluşturma hızı elde edersiniz. Öğretici videolar ile kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilmeniz gereken her şeyi kapsayan topluluk kullanıcıları birbirlerine  her konuda sorular sorarak yardımcı olmaktadır. 100 FX en, Ses Ağı ve Pond5 en iyi özgün üretim müzik ve stok görüntü dahil düzenleme çizelgenizden doğrudan ulaşabilirsiniz.

Lightworks

 

 

 

Lightworks 14.5 YAPILAN YORUMLAR