Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MacReviver 2.7.0.27003

Rate this post

MacReviver  – MAC Bilgisayar İçin Sistem Bakım Programı

MacReviver, Macintosh işletim sistemi ile çalışan bilgisayarları optimize etmek için kullanılan bir sistem bakım programı.

Macintosh işletim sistemli bilgisayarlar, bilindiği üzere  Apple Computer Inc. tarafından üretilen bilgisayarlardır. Daha çok sektörel alanlarda tercih edilen bu bilgisayarlar aynı zamanda kişisel olarak ta kullanılmaktadır. Windows işletim sistemli bilgisayarlarda yapacağınız bütün kişisel işlemleri yapabilirsiniz.

Bununla beraber, aynen Windows bilgisayarlarda olduğu gibi uzun süreli kullanımlara bağlı olarak, MAC bilgisayarlarda sistem hataları veya sistem yavaşlaması olmaktadır. Windows işletim sistemlerinden bağımsız olarak geliştirilmiş bu sistemin programları farklı formatlarda olup, bu sisteme uygun olarak geliştirilmektedir.

MacReviver, MAC işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarda ki sistem hatalarını düzeltmek ve sistemi hızlandırmak için tasarlanmıştır. Macintosh sistem hızlandırma işlevselliğine ek olarak, bu tür bilgisayarların çalınmasına karşı ek koruma hizmeti vermektedir. Program içerisine dahil olan Anti-Theft Protection uygulaması, bilgisayarı çalınmaya karşı korur. Daha doğrusu bilgisayarınızı kurcalayan kişinin fotoğrafını çekmek ve çalınması sonrasında yer tespiti sağlama özelliğine sahiptir.

Programın optimizasyon özellikleri dahilinde, sistem geri yükleme, sabit disk alanını boşaltma ve pil ömrünü uzatma gibi ek özellikleri de bulunuyor. MAC işletim sistemli bir bilgisayarınız varsa, bu sistem programı mutlaka denenmelidir. Sitemizdeki program sürümü ücretsiz olup kısıtlı özellikler ile kullanılır.

MacReviver

 

 

MacReviver 2.7.0.27003 YAPILAN YORUMLAR