Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Magic Mirror 3.0

Rate this post

Magic Mirror  – Sihirli Ayna Komik Resim Oluşturma Aracı

 

Magic Mirror, resimleri komik hale getirmek ve eğlenmek için kullanacağınız bir programdır. Aslında, bir nevi lunaparklardaki sihirli ayna gibi yamuk yumuk görüntü sağlıyor.

Magic Mirror, kullanımı oldukça basit bir programdır. Şimdiye kadar mevcut yerli program indirme sitelerinde rastlamadığınız bir program olmakla beraber, resimlerinizi yamuk yumuk şekilden şekle sokacağınız bir eğlence programıdır.

Kullanımı; Programın sol alt tarafından ‘Open’ butonunu tıklayarak Resim dosyanızdan her hangi bir profil nitelikte resim seçerek içe aktarıyorsunuz. Daha sonra sol taraftaki mavi düğmeleri, üst tarafta bulunan sürgülü butonu ve sağ tarafta bulunan ibreyi aşağı yukarı oynatarak resimleri deforme ediyorsunuz.Daha sonra, ‘Save’ butonu ile resmi istediğiniz yere kayıt ederek istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.

Programı kendi bilgisayarımızda denedik ve son derece kolay olduğunu söyleyebiliriz. Aslında basit bir eğlence programının ücretsiz olmasını beklerdik fakat yapımcısı bu programı ücret mukabilinde dağıtmaktadır. Deneme sürümü full çalışmakta olup ne kadar süre kısıtlaması olduğu ile ilgili bir açıklama göremedik. Denemek veya kullanmak isteyenler indirip kullanabilirler.

Programı satın almak isteyenler 99$ karşılığında bu program ile beraber 4 adet daha program almış olacaklardır. Beraberinde sahip olacağınız programlar ise; FunPhotor + Fun Morph +
Sihirli Ayna + Auto Photo Editor programlarıdır.

Magic Mirror

Kullanım Videosu

Magic Mirror 3.0 YAPILAN YORUMLAR