Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

McAfee Total Protection 3.0.9389

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Popüler Ativirüs Programı

McAfee Total Protection, bilgisayarınızı tüm zararlı yazılımlara karşı koruyabilecek en eski ve en kaliteli Antivirüs programlarından biridir. İnternet’te çevrim içi gelebilecek her türlü zararlılara karşı yüksek koruma hassasiyetine sahiptir.

Ödüllü Ativirüs programlarından biri olan McAfee, Wifi koruması ve bilgisayarı iyileştireme araçlarını da içerisinde bulundurur. Gelişmiş koruma özelliği sayesinde, trojan, malware, spyware gibi casus yazılımlardan bilgisayarınızı korur.

Tespit ettiği zararlı yazılımları tespit eder ve karantinaya alır. Otomatik güncelleme özelliği ile sürekli kendini güncel tutan bu yazılım, McAfee  QuickClean  sistem temizleme aracı ile PC’nizi yavaşlatan gereksiz tanımlama bilgilerini ve geçici Internet dosyalarını siler.

McAfee Total Protection sayesinde, Internet kullanımı için uygunsuz siteleri engelleyebilir ve zaman sınırlaması ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Çocuklarınızın çevrimiçi olarak neler gerçekleştirdiklerini ayrıntılı bir kullanım raporuyla öğrenebilirsiniz.

Bu özellikleri sayesinde, bir antivirüs programı olma dışında, aynı zamanda ebeveyn kontorlü gerçekleştirmenizi sağlamış olur. Ürünün deneme süresi dolduğunda kullanmaya devam etmek için, 119,95 TL ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

Özellikler:

 Virüslere ve çevrim içi tehditlere karşı koruma sağlar
 Riskli web sitelerinden kaçının ve tehlikeli indirmeleri önler
 Kullanıcı adları ve parolalarla uğraşmaktan kurtulmanızı sağlar.
 Kapsamlı mobil güvenlik sağlar.
 Windows® bilgisayarlarınızda saklanan dosyaları şifrelemeye yarar.
 Virüsleri, Zararlı Yazılımları, Fidye Yazılımlarını, Casus Yazılımları, İstenmeyen Programları ve Diğerlerini Engeller
 Wi-Fi Koruması, Web Güvenliği ve PC İyileştirme Araçları
 Spam’den Koruma ve Ebeveyn Denetimleri
 Dosya Koruması sağlar.
 Android, Mac ve iOS sürümleri bulunur.

 

 

McAfee Total Protection 3.0.9389 BENZER İÇERİKLER
McAfee Total Protection 3.0.9389 YAPILAN YORUMLAR