Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MediaDrug 1.8

MediaDrug – Müzik Dinleme ve İndirme Yazılımı

 

MediaDrug, çevrimiçi müzik dinleme ve müzik indirme programıdır. Müzikleri MP3 formatında  indirmek için kullanabilirsiniz.

 

Programın arama bölümünden bulduğunuz şarkıyı dinleyebilir; isterseniz indirebilirsiniz. Kendi içerisine entegre edilmiş olan mp3 indirme yöneticisi, sayesinde şarkı indirme işini oldukça hızlı bir şekilde tamamlıyor. İnternetten şarkı indirmek istediğinizde, bunun için MediaDrug  programını kullanmanız, diğer arama motorları ile uğraşarak şarkı indirmekten daha hızlı ve kolay olacaktır. Sevdiğiniz bir sanatçının albümüne bakabilir, albümlerini dinleyebilir ve indirebilirsiniz. Sevdiğiniz ve sık sık dinlemek istediğiniz şarkılar için, çalma listesi oluşturabilirsiniz.

Programın en güzel özelliklerinden biri de, arama sonuçlarını kayıt etmesidir. Bu özellik sayesinde  bilgisayarınıza şarkıları indirip yükleyerek kullanım ve bellek alanlarını azaltmanız gerekmeyecektir. Arama sonuçlarından şarkınızı bulacak ve anında dinleyebileceksiniz. Bir diğer güzel özelliklerinden biri de, aynı yeni nesil web tarayıcılarda olduğu gibi sekmeli menülerdir. Sekmeli menüler ile menülere erişim kolaylığı yaşarsınız.

Programın görsel anlamda çok şık ve zarif görünmüyor olması sizleri yanıltmasın. Şarkı indirme konusunda bir çok yazılımın yapamadığından çok daha fazla özelliklere sahiptir.Program son derece kolay ve kullanışlı bir program olarak ücretsiz dağıtılmaktadır. Programın MAC ve Linux sürümleride bulunuyor.

Sevgili ziyaretciler, biz bu programı kurup denemek istediğimizde, öyle çok virüs niteliğinde gibi görünmese de antivirüs programımız bu programın kurulum dosyasını virüs olarak görüp sildi. Antivirüs programını ‘Disable’ ettiğimizde programı kurup denedik ve oldukça iddialı olduğunu gördük fakat, Antivirüs Programını yeniden aktif ettiğimizde, Antivirüs programı bu programı etkisiz hale getiriyor. Ayrıca programın Windows10 sürümü bulunmuyor. Programı kullanmak isteyenler, programın yapımcı sitesinden yardım alabilirler. Yapımcı yada dağıtımcısı: http://mediadrug.com/tr

mediadrug

Özellikleri:

 Müzik albümlerini toplu olarak indirme
 Kolay ve hızlı arama
 Müzik indirme
 Tek tıklama ile müzik dinleme
 Arama sonuçlarını kayıt etme
Sekmeli kolay erişilebilir menüler
 Arşiv oluşturma
 Birden fazla çalma listesi
 Ücretsiz

 

 

Please wait...
MediaDrug 1.8 YAPILAN YORUMLAR