Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MediaGet Torrent 2.01.3800

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

MediaGet Torrent İndirme Programı

MediaGet Torrent, İnternet ortamında dosya indirme için kullanılabilecek en basit ve ücretsiz Torrent dosya indirme yazılımıdır.

Dahili akıllı arama motoru sayesinde aradığınız dosya ismini girmeniz, dosyaya kolay ve hızlı bir şekilde erişmeniz için yeterlidir. Arama sonuçlarında listede bulunan aynı isimli dosyalardan, yıldız puanı en yüksek olanlar, en hızlı indirilebilecek olan dosyadır. Daha sonra ‘ indir ‘ seçeneğine tıklayarak dosyayı indirmeye başlayabilirsiniz.

İndirme işlemini tamamladıktan sonra, dosyanız türü ve içeriğine göre kullanabilirsiniz. Eğer indireceğiniz dosya bir film dosyası ise, indirmeden önce ön izlemesini yapabilir yada indirmeye gerek olmadan online izleyebilirsiniz. Aynı şey ses dosyaları için de geçerlidir. Yazılım, MediaGet yazılımcıları tarafından oluşturulan özel bir algoritma kullanılarak geliştirilmiştir.

Bu program, Torent programları içerisinden en popüler ve kullanımı en kolay olanlardan biridir. Toorent indirmeler yapan biriyseniz, programı ücretsiz ve Türkçe olarak indirip kullanabilirsiniz. Film, müzik, program ve her türlü dosya indirmek için kullanabilirsiniz.
MediaGet Torrent

 

 

MediaGet Torrent 2.01.3800 BENZER İÇERİKLER
MediaGet Torrent 2.01.3800 YAPILAN YORUMLAR

 

  • Murat
    2 sene önce

    Kullanımı kolay güzel bir program. İndirme hızı da oldukça iyi.