Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MediaGet Torrent 2.01.3805

Please wait...

MediaGet Torrent İndirme Programı

 

MediaGet Torrent, İnternet ortamında dosya indirme için kullanılabilecek en basit ve ücretsiz Torrent dosya indirme yazılımıdır.

 

Kendi içerisinde bulunan dahili akıllı arama motoru ile aradığınız dosya ismini girmeniz, dosyaya kolay ve hızlı bir şekilde erişmeniz oldukça kolaydır.  Arama sonuçlarında sonuç listede bulunan aynı isimli dosyalardan, yıldız puanı en yüksek olanlar, en hızlı olarak indirebileceğiniz dosyalardır. Daha sonra ‘ indir ‘ seçeneğine tıklayarak dosyayı indirmeye başlayabilirsiniz.

İndirme işlemini tamamladıktan sonra, dosyanız türü ve içeriğine göre kullanabilirsiniz. Eğer indireceğiniz dosya bir film dosyası ise, indirmeden önce ön izlemesini yapabilir yada indirmeye gerek olmadan online izleyebilirsiniz. Aynı şey ses dosyaları için de geçerlidir. Yazılım, MediaGet yazılımcıları tarafından oluşturulan özel bir algoritma kullanılarak geliştirilmiştir.

Bu program, Torent programları içerisinden en popüler ve kullanımı en kolay olanlardan biridir. Toorent indirmeler yapan biriyseniz, programı ücretsiz ve Türkçe olarak indirip kullanabilirsiniz. Film, müzik, program ve her türlü dosya indirmek için kullanabilirsiniz.


MediaGet Torrent

 

 

MediaGet Torrent 2.01.3805 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Murat
    3 sene önce

    Kullanımı kolay güzel bir program. İndirme hızı da oldukça iyi.