Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Microsoft Solitaire Collection

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Microsoft Solitaire Collection, windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayacağınız ücretsiz Solitaire kart oyunu.

Eski windows kullanıcılarının çok iyi bildiği ve vaz geçemedikleri bir oyundur. Aslında kahvehanelerde iskambil kartı ile fal bakma olarak adlandırırdık bu oyunları. Kuralları ve oynanması çok basit ve eğlendirici bir oyundur. Daha önce ‘Spider Solitaire’ olarak bildiğimiz oyun ile aynı özelliklere sahiptir.

Microsoft Solitaire Collection, adından anlaşıldığı gibi diğer Solitaire oynlarının tümünün bir arada olduğu bir kolleksiyondur. Yani oyunu kurduktan sonra, bu oyunun Solitiare, Klondike, Spider, FreeCell, TriPeaks, Pyramid versiyonlarından dilediğinizi oynayabilirsiniz.

25 yıldan uzun süredir Windows’un içinde var olan bir oyun olmakla beraber, Windows 10 işletim sisteminde bulunmuyor. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan bu programı bilgisayarınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Microsoft Solitaire Collection

 

 

Microsoft Solitaire Collection YAPILAN YORUMLAR

*