Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mobogenie 3.3.7

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Mobogenie ile bilgisayar ve Android cihazlar arasında senkronizasyon sağlayarak, telefon ile bilgisayar arasında veri akışı sağlarsınız.

Bildisayardaki dosyaları telefona transfer etmek yada telefondaki dosyaları bilgisayara transfer etmek için, yardımcı yazılımlara sık ihtiyacımız olduğu dönemlerdeyiz artık. Mobogenie ile telefonunuzun içerisindeki dosyalara erişebilir ve hatta çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Mobogenie, şimdi Android cihazınızda eriştiğiniz medya dosyalarını dinlemek için medya özelliği ile geldi. Ayrıca telefon defterinizi ve tüm dosyalarınızı bilgisayarınızda yedeklemek için olanak sağlar. Böylece Android cihazlarınızda ki dosyalarınızı silinme ve kaybolmaya karşı korumuş olursunuz.

Bilgisayar ve telefon arasında senkronizsasyon sağlayabileceğiniz bu yazılımın ücretsiz sürümünde reklam gösterimi bulunuyor. Ücretli sürümünü kullanarak reklamlardan kurtulabilirsiniz.

mobogenie

Özellikler:

Sayısız Uygulamaları ve Oyunları Tek Tıklamayla Yükle: Her gün 10.000’den fazla yeni uygulama ve oyun eklenen, 1.200.000 uygulama ve oyun arasından ihtiyacınız olanı bulun.

Şimdi Çalıyor: En Yeni Video ve Müzikler: Editörlerimizin bizzat seçtiği en beğenilen ve en yeni video ve müzikler. Siz müzik tutkunlarına özel sürprizlerimiz her an, her yerde karşınıza çıkabilir.

Cihazınızı Daha Önce Hiç Olmadığı Gibi Yönetin: Kolay ve kullanışlı kişi yönetimi ve grup mesajlaşması ile hayatınızı kolaylaştırın.

Tek Tıklamayla Yedekleme ile Kişisel Verilerinizin Güvenliğini Sağlayın: Telefonunuzdaki verileri kaybetmekten mi korkuyorsunuz? Yepyeni Yedekleme işlevimizi deneyin.

Telefonunuzu Tek Tıkla Kök Durumuna Getirme ile Özelleştirin: Telefonunuzun hızını artırın, hisse uygulamalarını kaldırın, pil gücünden tasarruf edin. Kısaca Mobogenie ile istediğinizi yapın; kuralları siz koyun.

 

 

Mobogenie 3.3.7 YAPILAN YORUMLAR
  • Okan
    2 sene önce

    Bu programı bir türlü kullanamadım. Videolu bir tanıtmı felan olsa çok iyi olurdu