Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Modern Commando ikon

Modern Commando 1.3

Please wait...

Modern Commando – Android Aksiyon Oyunu

 

Modern Commando, hedeflediğiniz düşman unsurlarını yok etmek için sahip olduğunuz silah ve donanımlar ile tek başınıza savaşacağınız bir aksiyon oyunudur.
FPS olarak tanımladığımız birinci tekil kişi oyunları sınıfından olan bu savaş oyununda, düşmanlarınızı hedef alan ve onları öldüren bir komanda rolündesiniz.  Bu  oyununda oldukça zorlu ve heyecanlı görevler sizi bekliyor.  Oyun, adeta düşman saldırısı heyecanını yaşatan bir oyundur.
Oyun ilerledikçe ve farklı görevlere göre düşman sayısında artışlar olacaktır.  Fakat farklı modern silahlar ile ve kendi isteğinize göre seçtiğiniz  silahar ile,  düşmanları öldürmek zorundasınız. Sizinle savaşan karşı tarafında sahip olduğu oldukça modern silahları var. Bu silahlar ile ve akıllı stratejiler kullanarak size saldıracaklardır. Buna karşılık olarak sizinde saklanabileceğiniz engebeli yerler var tabiki.  Görevi tamamlamak için kendinizin emniyetini alarak tüm düşmanları vurmanız gerekiyor.
Bu oyun, gerçek zamanlı düşman atışı deneyimine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Modern Commando oyununa hazır mısınız sizde? Bu  oyununda göreviniz sadece düşmanları bulup onları öldürmektir. Ayrıca kendinizi onlardan gelecek lan saldırılara karşı korumaktır. Bunu yapamadığınızda, onlar sizi vuracaklar ve öleceksiniz.  Böylece başarısız olarak seviye geçme şansınız olmayacak. Bu yüzden oldukça dikkatli olmalısınız.
Modern Commando
OYUN VİDEOSU
Oyunun özellikleri:
Enemy shooter oyununun en çekici özelliklerinden bazıları şunlardır:
GPS sistemi düşmanları bulmak için
Attractive En çekici 3D ortam sağlanmıştır
Different Farklı güçlere sahip çoklu silahlar kolaylaştırılmıştır
Clear Hedefi netleştirmek için tesisi yakınlaştırın
Facility Düşmanın doğru pozisyonunu belirleme tesisi
En iyi Yapay Zeka düşmanlara uygulandı
Best En iyi düşman avcısı olmak için çoklu seviyeler
Right Sizi düşmanlara doğru takip etmek için engeller veya engeller
Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Modern Commando
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Modern Commando 1.3 YAPILAN YORUMLAR