Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Movavi Video Editor 15.2.0

Rate this post

Movavi Video Editor  – Profesyonel Video Düzenleme Programı

 

Movavi Video Editor, windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarınız ile, profesyonel video düzenleme imkanı sağlayan bir programdır.

Kullanımı son derece kolay ve Türkçe olan bu video düzenleme programı sayesinde, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşacağınız mükemmel ve profesyonel videolar oluşturursunuz. Hiç bir karmaşık ayarlara sahip olmayan yazılım sayesinde hazırladığınız videolar şaşırtıcı bir profesyonellikle insanları hayran bırakacaktır. Daha önce çektiğiniz videolar üzerinde film montajı yapmak için oldukça kullanışlı bir programdır. Sürükle bırak desteği ile kolay bir şekilde videoları düzenleme olanağı sağlarken, kameranızda ki yada akıllı cihazlarınızda ki videoları içe aktarabilirsiniz.

Kişisel videolarınız üzerindeki istemediğiniz sahneleri kesmek ve yerine başka sahneler eklemek imkanı da sağlar. Bununla birlikte videolara efekt ekleme veya ses ekleme gibi montajlar yapabilirsiniz. Programı ücretsiz olarak deneyebilir, isterseniz full sürümünü 87.95 TL’den başlayıp 140.95 TL’ye kadar olan uygun özelliklere göre satın alabilirsiniz.

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Movavi Video Editor 15.2.0 YAPILAN YORUMLAR