Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

n-Track Studio 9.0.2

Rate this post

n-Track Studio  – Stüdyo Kalitesinde Ses Kayıt Etme Programı

 

n-Track Studio, stüdyo kalitesinde ses kayıt etmek ve sesleri düzenlemek için kullanabileceğiniz oldukça profesyonel bir programdır.

Şarkı ve video oynatma özelliğine sahip bu programın esas amacı, sesleri stüdyo ortamında  gibi kayıt etmenizi ve gerekli düzenlemeleri yapmanızı sağlamaktır. Seslerin arasından bölüm silme, ekleme ve çeşitli efektler ekleme gibi işlemleri profesyonel düzeyde gerçekleştirirsiniz. Yaptığınız profesyonel kayıt projenizi, daha sonra orjinal düzeyde dinleyecek şekilde çeşitli formatlarda kayıt edebilirsiniz.

n-Track Studio,  MIDI formatında ki ses dosyaları üzerinde de düzenlemeler yapmanızı ve yaptığınız düzenlemeleri farklı formatlarda kayıt etmenizi sağlar. Hemen hemen her ses kartını desteklemesi ile beraber, birden fazla ses çıkışı kullnarak birden fazla ses parçasını kayıt edebilme özelliğine sahiptir. Projelerinizde  davul, vokal, bas, ritm gitar, gitar gibi enstrümanları kullanabilirsiniz. Program oldukça profesyonel bir program olmakla beraber, kullanımı da bir profesyonellik gerektiriyor.

Özellikler:

 Sınırsız sayıda ses ve midi kayıt etme.
 VST, VST3, DirectX (Windows), AU (Mac) ve ReWire olmak üzere kanal / parça eklenebilir.
 Canlı kayıt işleme eklentileri canlı sinyaller ile süreci sağlar. Yani daha sonra mevcut kayıtlarınız yeniden düzenlemek üzere işlenmemiş olarak kayıt edebilirsiniz.
 Programın Mac OSX, Windows, iOS ve Android için geliştirilmiş sürümleri bulunmaktadır.
 192 Khz frekansları, 16 ve 24 bit tek ve çok kanallı ses kartlarını destekler.
 Asio ile uyumlu, WaveRT , WDM, DirectSound ve MME ses sürücüleri ile uyumlu olup, hemen hemen her ses kartını destekler.
 Birden fazla stereo çıkış kullanarak, birden fazla şarkıyı kayıt edebilirsiniz. Bu noktada her çıkış ve her parçanı ayarları ayrı ayrı gerçekleştirilebilir.
 Dahili olarak Reverb, Basma, Parametrik ve Grafik EQ, Echo, Otomatik hacim, Pitch Shift, Chorus, Multiband Sıkıştırma ve Spektrum analizörü bulunuyor.
 DirectX desteği, VST 2.x, VST 3 ve ReWire eklentileri.

 

 

n-Track Studio 9.0.2 YAPILAN YORUMLAR