Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NANO AntiVirus 1.0.134

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 rating, 2 votes)
Loading...

NANO AntiVirus  –  Virüs Koruma Programı

 

NANO AntiVirus, bilgisayarınızı yüksek hızda ve verimli bir şekilde virüslere karşı korumak için kullanacağınız bir antivirüs yazılımı.

Rus yazılımcısı NANO Security tarafından geliştirilen bu yazılım, virüs koruması için en üst teknoloji ile yazılmıştır.  En karmaşık ve tespit edilmesi zor virüsleri bile, bulma özelliğine sahip olan bu antivirüs yazılımı, diğerlerine göre çok daha yüksek performansta çalışmaktadır.

Sürekli internet kullanımına bağlı olmak üzere her bilgisayar mutlak bir tehdit altındadır. Virüs nedeni ile saldırıya uğrayan bilgisayarlarda çözülmesi çok güç yada maliyetli sorunlar yaşanabiliyor. Bu anlamda kaliteli bir antivirüs rogramı ile bilgisayarları tahditlere karşı koruma kaçınılmaz bir gerekliliktir. Gerçek zamanlı tarama özelliği ile, bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyaları otomatik olarak denetler. Ayrıca İnternet’ten indirdiğiniz dosyaları da gerçek zamanlı olarak denetler.Bulduğu şüpheli dosyaları daha sonra incelemeniz için, karantinaya taşır.

NANO Antivirüs programının en güzel özelliklerinden biri de, arayüzü değişikliğine imkan sağlamasıdır. Böylece programın görsel temasını zaman zaman değiştirebilirsiniz.

Nano Antivirüs

 

 

NANO AntiVirus 1.0.134 BENZER İÇERİKLER
NANO AntiVirus 1.0.134 YAPILAN YORUMLAR