Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NANO AntiVirus 1.0.100

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

NANO AntiVirus  –  Virüs Koruma Programı

NANO AntiVirus, bilgisayarınızı yüksek hızda ve verimli bir şekilde virüslere karşı korumak için kullanacağınız bir antivirüs yazılımı.

Rus yazılımcısı NANO Security tarafından geliştirilen bu yazılım, virüs koruması için en üst teknoloji ile yazılmıştır.  En karmaşık ve tespit edilmesi zor virüsleri bile, bulma özelliğine sahip olan bu antivirüs yazılımı, diğerlerine göre çok daha yüksek performansta çalışmaktadır.

Gerçek zamanlı tarama özelliği ile, bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyaları otomatik olarak denetler. Ayrıca İnternet’ten indirdiğiniz dosyaları da gerçek zamanlı olarak denetler.Bulduğu şüpheli dosyaları daha sonra incelemeniz için, karantinaya taşır.

NANO Antivirüs programının en güzel özelliklerinden biri de, arayüzü değişikliğine imkan sağlamasıdır. Böylece programın görsel temasını zaman zaman değiştirebilirsiniz.

Nano Antivirüs

 

 

NANO AntiVirus 1.0.100 BENZER İÇERİKLER
NANO AntiVirus 1.0.100 YAPILAN YORUMLAR