Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NASA yıllar sonra itiraf etti! Uzaylılar…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Bilim
  • NASA yıllar sonra itiraf etti! Uzaylılar…

NASA yıllar sonra itiraf etti! Uzaylılar…

 

ABD Uzay Ajansı NASA 14 yıl önce paraşütü açılmadığı için Utah çölüne düşen ve zamanında UFO söylentilerine neden olan Genesis adlı uzay mekiğinin fotoğraflarını yayınladı.

 

NASA websitesinde fotoğrafı, “Yıl 2004 ve uzaylılar bu işin bir parçası değil” notuyla paylaştı.Yapılan açıklamada, Genesis’in 2001 yılında güneşi incelemek için üretilmiş bir robot uzay mekiği olduğu ve 2004 yılında, radarlar ve helikopterlerle takip edildiği ancak paraşütü açılmadığı için, saatte yaklaşık 300 kilometre hızla yere çakıldığı belirtildi. Açıklamada, çakılmaya rağmen, mekikten, normal şartlarda atmosfer tarafından yansıtılacak olan, güneş rüzgarı partikülleri elde edildiğini ve bu partüküllerin incelenecek durumda oldukları ifade edildi.

Genesis sayesinde güneşin yapısı ve güneş sisteminin farklı bölgelerindeki element dağılımı ve milyarlarca yıl önce güneş ve gezegenlerin nasıl oluştuğu hakkında bilgiler elde edildiği duyuruldu. ABD’nin gizli üssü Area 51 ya da 51. Bölge esrarını halen koruyor. Bölgeye kimse sokulmuyor ve içinde ne olduğunu bilen yok. İşte 51. Bölge ile ile ilgili dikkat çekici kareler…

 

NASA yıllar sonra itiraf etti! Uzaylılar...

 

 

NASA yıllar sonra itiraf etti! Uzaylılar… BENZER İÇERİKLER
NASA yıllar sonra itiraf etti! Uzaylılar… YAPILAN YORUMLAR