Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Nessus 8.2.2

Please wait...

Nessus  – Güvenlik Açığı Tarama ve Koruma Programı

 

Nessus,  müşterinizin ağlarına saldırı yapılarak politika ihlali yapılandırmaları ve kötü amaçlı yazılım açıklarını tespit etmek için dünya çapında kullanılan bir güvenlik açığı koruma programıdır.

Program, kişisel veya kurumsal bilgisayarlarınızın güvenlik açıklarını korumak için geliştirilmiştir. Otomatik olarak güncellenmesi sayesinde en yeni güvenlik problemlerine karşı sürekli güncel koruma sağlar. Yapılandırma denetimlerden yama yönetimi etkinliğine kadar,  önceden yapılandırılmış şablonları IT aralığında ve mobil varlıklar için oluşan güvenlik açıklarını  hızlı bir şekilde çözmeye yardımcı olur. BDT kriterler ve diğer iyi uygulamalara karşı yapılandırma uyumunu denetlemek için 450’den fazla uyum ve yapılandırma şablonları içerir.

Daha sonra, belirli açık türleri  veya eklentiler tarafından oluşan güvenlik açıkları  özelleştirilmiş görünümlere dayalı raporlar oluşturmanızı sağlar. (HTML, CSV ve .nessus XML) formatında çeşitli raporlar oluşturmanızı ve kolayca her tarama sonuçlarını e posta ile paylaşmanızı sağlar.

Nessus,  saldırganların kişisel veya kurumsal  müşterilerinizin ağ açıklarını kullanarak yapacakları saldırılar için sektörde kullanılan en yaygın  çözümüdür. En geniş kapsam, son güvenlik açığı bilgileri, hızlı güncellemeler ve kolay kullanımlı arayüzü sayesinde düşük bir maliyetle için etkili ve kapsamlı bir güvenlik açığı tarama paketi sunuyor.

Nessus

Özellikler:

 Politika oluşturma basit ve sadece bütün bir ağı taramak için birkaç tıklama gerektir.
 Program tarayıcısı ileri teknolojileri kapsayan ve rakip çözümlere göre daha yüksek algılama oranı sağlayan bir programdır.
 Yüksek hızlı ve doğru tarama.
 En son açıklara ve tehditlere karşı zamanında koruma sağlar.

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Nessus
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Nessus 8.2.2 BENZER İÇERİKLER
Nessus 8.2.2 YAPILAN YORUMLAR