Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Network Security Auditing 3.0.23

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Network Security Auditing  – Ağ Güvenliği Denetim Aracı

Network Security Auditing, ağ denetimi, ağ taraması, ağ izleme ve daha fazlası için tasarlanmış güçlü bir Ağ Güvenliği Denetim Aracı.

Sık internet kullanmanın getirdiği riskler her bilgisayar kullanıcısı tarafından bilinir. Dışarıdan gelen Hacker Saldırıları veya dışarıdan sızan davetsiz kullanımlar toplu riskler oluşturur. Ayrıca istenmeyen ağ bağlantıları, internet kullanım kotası için gereksiz kayıplara yol açarak kotayı sömürmektedir.

Program, ağınız üzerinde ki bu türlü istenmeyen sorunları görmenizi ve tam olarak kontrol altında tutmanızı sağlar. Aynı şekilde Network ağ bağlantısı üzerinde de tam denetim sağlar. Program, bilinen en iyi ağ güvenlik denetim araçları paketidir.

Network Security Auditing, ağ tarama, ağ izleme ve daha fazlası için 45’ten fazla ağ araçları ve yardımcı programları içerir. Profesyonel kullanım deneyimi gerektirdiğini gördüğümüz program Whois sorgulaması dahi yapma özelliğine sahip olup lisanlı kullanım bedeli olarak 69$’dır.

Network Security Auditing

Network Security Auditing 3.0.23 BENZER İÇERİKLER
Network Security Auditing 3.0.23 YAPILAN YORUMLAR

*