Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Nik Collection 1.2.11

Please wait...

Nik Collection – Resim Düzenleme ve Görüntüleme Programı

 

Nik Collection, google tarafından ücretsiz olarak sunulan resim düzenleme ve görüntüleme uygulamasıdır.

Program, içerisinde 7 ayrı filtre programı ile beraber oldukça geniş düzenleme seçenekleri sağlayan bir programdır. Daha önce Alman firması Nik Software’den google tarafından satın alınan bu yazılım, ilk başlarda 500 dolara satılıyorken, daha sonra 150 dolar fiyatla satılıyordu.

Artık kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmakla bera17ber, daha önce para ile satın alan geçmiş kullanıcılara da ödemeleri geri iade ediliyor.  Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro, ve Dfine gibi harici yedi adet eklentisi sayesinde üst seviyede bir düzenleme olanağı sağlıyor.

Programın yetenekleri çok fazla olmakla beraber, Photoshop, Lightroom veya Aperture fotoğraf işleme yazılımlarına entegre olarak çalışma özelliğine de sahiptir. Yazılım sayesinde, hayallerinizdeki fotoğrafları oluşturmak artık imkansız değil.

Siyah beyaz düzenlemeleri, rötuş ve efektler, bölgesel renk ve ton ayarları, görüntü keskinleştirme, gürültü azaltma gibi belirgin özelliklerle beraber, kullandıkça çok daha fazlasını bulacağınız özelliklere sahiptir.

Programı sitemizden indirip ücretsiz olarak kullanabilir ve resimlerinize hemen sanatsal özellikler ekleyebilirsiniz. Diğer ayrıntıları bu konu ile ilgili blog sayfamızda bulabilirsiniz.

Nik Collection

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Nik Collection
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Nik Collection 1.2.11 YAPILAN YORUMLAR