Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Norton Security Deluxe 2017

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Norton Security , bilgisayarlarınızı virüsler, casus yazılımlar, sosyal medya tehlikelerine ve kimlik hırsızlığına karşı koruyabilecek güçlü bir Antivirus programı.

Bilgisayar ve İnternet’in ülkemizde kullanılmaya başladığı ilk zamanlardan beri kullanılan bir Antivirus programıdır. Gelişmiş özellikleri ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan Norton, ilk zamanlarındaki gibi bilgisayarı kasan bir Antivirüs programı olmaktan çıkarak, bilgisayarınızın bellek tüketimini daha az tüketerek, bilgisayarınızın kasılmasının önler.

norton-security-deluxe

Norton Security , Dünya genelinde 175 Milyon aktif kullanıcıya sahip bu yazılım bulut teknolojisinden faydalanarak, hangi tür dosyaların tehlikeli olduğu konusunda sizleri uyarır. Ayrıca girdiğini web siteleri güvenli mi değil mi, kimlik bilgilerinizi girme konusunda sakınca var mı yok mu önceden ikaz eder. Bunun dışında tüm kullanıcı isimlerinizi ve şifrelerinizi sizin için hatırlar ve güvende olmasını sağlar. Otomatik güncelleme özelliği ile siz bilgisayarı kullanmadığınız anda kendi kendine gerçekleştirir.

Özellikler:
Virüslere, casus yazılımlara, kötü amaçlı programlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur
Kimliğinizi ve çevrim içi işlemlerinizi güvende tutar
Geniş kapsamlı koruma ve performans için 1 numaralı tüketici güvenlik yazılımı
%100 para iade güvencemiz dahildir: Aygıtlarınızı ya virüslerden arındıracağız ya da paranızı iade edilir.

 

Norton Security Deluxe 2017 BENZER İÇERİKLER
Norton Security Deluxe 2017 YAPILAN YORUMLAR

*