Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NoxPlayer 6.2.0.0

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

NoxPlayer – Android İşletim Sistemi Emülatörü

NoxPlayer,  bilgisayarınızdan Android uygulamaları çalıştırmak için kullanacağınız ücretsiz Android işletim sistemi emülatörü yazılımıdır.

Program, bilgisayarın masa üstünde sanal bir Android tablet oluşturarak çalışır. Bu tabii ki Android uygulamaları ve oyunların daha büyük bir ekranda daha iyi bir performans ile kolay kontrol edilmesi demektir. Bu sayede Android uygulamalarını ve Android oyunlarını bilgisayarda kullanmanın keyfini yaşayacaksınız. CPU kaynaklarını özel arayüzler yaratmak sureti ile oyuncu ayarlarını değiştirebilirsiniz. Bir gamepad kullanın veya joystick ister misiniz? Hiç sorun değil. Kolayca bu çevre birimleri ile oyun komutlarını eşleştirebilirsiniz.

NoxPlayer,  size cep telefonu kullanıcısını aşacak bir oyun deneyimi sunuyor. Önde gelen teknoloji X86 / AMD uyumlu Android 4.4.2 ve 5.1.1, kapalı taban sayesinde, kararlı, hızlı ve güvenilir bir  programdır. Programı kullanmaya başladıktan sonra kesinlikle oynayacak bir şey bulacaksınız. Hemen indirip ücretsiz olarak kurabilirsiniz.

 

 

NoxPlayer 6.2.0.0 YAPILAN YORUMLAR