Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
office 2016 ikon

Office 2016

Please wait...

Office  – Microsoft Office 2016 Profesyonel Sürümü

Office 2016, Microsoft tarafından geliştirilen Office programı. Tüm Office belgeleriniz için kullanabilirsiniz.

Microsoft Office, bilgisayar kullanıcıları için geliştirildiği daha ilk yıllardan beri en popüler belge oluşturma ve düzenleme programıdır. Mükemmel işlevselliklerinden dolayı uzun bir süre yeni sürümü geliştirilmemiş olup, daha sonra pek çok yenilikler eklenerek eskisinden çok daha mükemmel bir sürüm olarak yeniden geliştirildi.

World, Excel, Powerpoint, Puplisher, Outlook Expres gibi önemli eklentiler ile, kullanıcıların ev, okul ve iş yaşamına önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Kendi içerisinde ki hazır ve birbirinden güzel özelliklere sahip şablonları kullanarak, neredeyse yapamayacağınız şeyler yok gibi. Bu son sürümde Skype entegrasyonu da sağlanmaktadır.

Özellikle kullanıcı arayüzünde ki farklılıkların, Microsoft Office kullanıcıları açısından monotonluğunu giderecek düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süre kullanılan programlar belli bir süre sonra monoton bir hal alarak, insanlarda yeni görsellikler ve özellikler beklentisi oluşturur. Bu program bu beklentileri karşılayacak şekilde kullanıma sunulmuştur.

Office 2016 YAPILAN YORUMLAR