Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
office 2016 ikon

Office 365

Please wait...

Microsoft Office 2016 Önizleme Sürümü

 

Office 365, microsoft tarafından üretilen ve yıllardır bilgisayarlarda kullanılan en popüler office programıdır.  Bu programın en yeni ve en güncel sürümü Office 365’dir.

Office,  yeni nesil bulut teknolojisi ile birleşerek, OneDrive ile senkronize özelliğe sahiptir. Bu özellik Outlook Express için oldukça önem teşkil ediyor. Bu sayede daha büyük dosyaları mail olarak gönderme kolaylığı sağlamaktadır. Yeni özellikleri beraberinde getirirken, akıllı uygulamalarla ve kendi mevcut uygulamaları sayesinde, kullanıcılarına bugüne kadar olduğundan çok daha fazlasını verecektir.

Bugüne kadar alışık olunan Office görselliklerinden daha farklı şık bir tasarımla geliyor. Aynı şekilde Word, Excel, PowerPoint, Outlook Expres, Publisher, Clip Organizer gibi özelliklerini daha profesyonel olarak kullanabileceksiniz. Belgelerinizi bilgisayarınıza kaydettikten sonra, bulut depolama OneDrive özelliği sayesinde, belgelerinize her yerden ulaşabilirsiniz. Office programlarını kullanmış olan herkesin hoşlanacağı bu sürüm, ev ve iş seçenekleri olöak üzere farklı paketlerle sunulmaktadır.

En ekonomik olan paketlerden biri   ‘Bireysel Paket’ olup, fiyatı ise 359,99 TL’dır.  Bu paketin deneme sürümü olmayıp direkt olarak satın almanız gerekiyor. Fakat 5 kullanıcıya kadar olan diğer Ev paketi ise 479,99 TL olup, satın almadan önce deneyebileceğiniz bir sürümdür.  İş için kullanılacak paketler ise, aylık minimum 28,00 TL’den başlayıp, 70,00 TL’ya kadardır. Ev paketi sürümünü sitemizden indirip hemen deneyebilir ve beğendiğinizde, farklı Office seçeneklerinden kendinize göre olan bir tanesini satın alabilirsiniz.

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Office 365
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Office 365 YAPILAN YORUMLAR