Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Onelee Muhasebe 4.4.9

Please wait...

Onelee Muhasebe – En Ucuz Muhasebe Programı

 

Onelee Muhasebe, en hesaplı ve en ucuz muhasebe programı olmasına karşın, bu sürüm ücretsiz kullanılabilir.

 

Piyasada oldukça çok sayıda muhasebe programları bulunmaktadır. Her işletme kendisine uygun muhasebe programı ararken bütçesini hesaba katmak ister. Buna karşılık en hesaplı muhasebe programı veya en ucuz muhasebe programları arayanlar için çok değişken kriterler söz konusu olmaktadır.

İşte size önerimiz; Onelee Muhasebe Programı.Bu program ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yani işte size bedava muhasebe programı.17 Fakat bu program 100 müşteri ve 1000 cari hareket ile sınırlıdır. Kurup inceleyin. Beğendiğinizde daha full sürümü için ödeyeceğiniz ücret sadece 300TL. Tabi bu Standart sürüm için. Dilerseniz daha ileri düzey işletme ihtiyaçlarına uygun 900TL’lik paketi de bulunuyor.

Zerogle Yazılım Bilişim Teknolojileri tarafından geliştirilen bu muhasebe yazılımı, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyacına uygun olarak kullanılmaktadır. Programın kurulumu için uzman yardımı alabilirsiniz fakat, kurulumu otomatik olarak son derece kolaydır. Kuruluma masa üstünde ki kısayolu yönetici olarak çalıştırarak başlatın.

Yönlendirmeleri takip ederek kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum sırasında işletim sisteminizi görür ve işletim sisteminize göre kurulum sağlanır. Ayrıca otomatik olarak SQL veritabanı kurulumu yapar. Sihirbaz kurulumu tamamlayana kadar sabırla bekleyin. Aksi bir durumda uzman yardımına başvurun.

Onelee Muhasebe

 

Onelee Muhasebe 4.4.9 YAPILAN YORUMLAR
 • Avatar
  ercü
  1 sene önce

  bufbaf.com ve bubaf gittigidiyor mağazamın muhasebe ve entegrasyon sorunu bu program sayesinde çözdüm.. herkese tavsiye.

 • Avatar
  Hüseyin Karaca
  2 sene önce

  ERP/MRP seviyesinde geliştirmelere sahip, Yalnızca 1 defalık satınalma ücreti ödenerek kurulan gerçekten işe yarır bir program.
  Lyonsey firması için aldık, N11 Entegrasyonu da var. 3’lü fatura özelliği de. tavsiye ederim