Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Online Ön Muhasebe Programı 2.9.8.7

Online Ön Muhasebe Programı

 

Online Ön Muhasebe Programı, size firmanızı dışarıdan dahi bağımsız olarak yönetme imkanı sağlar. İş yeri dışında gerek evde gerekse tatilde olmanız hiç fark etmez. internet bağlantısı olan her yerde işlerinizi yönetebilirsiniz.

 

Programın online olması ofise olan bağımlılığınızı azaltır. İşlemlerinizi yapmak için sürekli ofiste masa başında saatlerinizi harcamanız gerekmez.

Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde kafanızı gereksiz yere karıştırmayan, barkod desteği ile müşteri, stok ve satış işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz, daha sonra yaptığınız işlerin detaylı raporunu görüntüleyeceğiniz bir programdır. Satış işlerine getireceği kolaylıklarla beraber, iş yeriniz için gerekli olan verimliliği sağlayacaktır. Bu program sizleri eski tip kasa defteri işleme gibi sıkıcı işlerden kurtarmaya yetecektir. Küçük büyük herkesin kullanabileceği kadar kolay olan bu program ile işinizi yönetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Programı kullanmak isteyenler fatura modülü için ek ödeme yapmak zorunda kalmayacaklardır. 1 kullanıcı ile yıllık 400 TL’den başlayıp 6 Kullanıcıya yıllık 2000 TL’ye kadar ücretlendirilmiştir.

Firma Tarafından Belirtilen Özellikleri:

Şube Bazlı Yönetim
Programda dilediğiniz kadar şube açarak bu şubeler ile ilgili detay raporları alabilirsiniz. Her şubeye ayrı ayrı kullanıcı ve yetki tanımlaması yapabilirsiniz.

Kolay Kurulum
Kurulum işlemi oldukça basit ve kolaydır. Karışık kurulum isteyen programlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Programı web sitemizden indirip kullanıcı bilgilerinizi girip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Raporlar
Raporlar yardımıyla ticari faaliyetlerinizi anlık olarak izleyebilir durum analizini istediğiniz saat ve vakitte inceleyebilirsiniz.

Güvenilirdir
Online tabanlı olduğu için kullanıcı tarafından oluşan sistem sorunu bilgilerinizi etkilemez. Sisteminize kötü amaçlı bir program (virüs vb.) veri tabanınızı kaybolma bozulma gibi sorunlar tamamen ortadan kalkar. Ayrıca merkezi sunucularımız üzerindeki otomatik yedekleme sistemi ile bilgileriniz güvenli bir ortamda saklanır.

Teknik gereksinim ve maliyeti azaltır
Merkezi sunucu sistemi sayesinde kullanıcı taraflı hatalar veya local kullanımda karşılaşılan teknik sorunlar yaşanmaz. Kullanıcı tarafında oluşabilecek virüs, teknik sorun, veri depolama ve koruma gibi sorunlar programa zarar vermez. Bu nedenle veri güvenliği en üst seviyede sağlanır.

 

 

Please wait...
Online Ön Muhasebe Programı 2.9.8.7 YAPILAN YORUMLAR