Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

OsMonitor 10.2.50

Please wait...

Çalışanları İzleme ve Ebeveyn Çocuk Takip Programı

 

OsMonitor, iş yeriniz de çalışanların bilgisayardaki faaliyetlerini takip etmek ve kontrol altında tutmak için kullanabileceğiniz bir programdır.

OsMonitor, çalışanların bilgisayardaki kameralı iletişim kayıtları, e-postaları, program kullanımları, sosyal paylaşımlar ve daha bir çok yapılan işleri, sonradan incelemeniz için bir veri olarak kaydeder. Program sayesinde, gereksiz oyunları, gereksiz siteleri, USB ile çalışan aygıtları, bant genişliğini zorlayan büyük dosya indirme işlerini bloke edebilirsiniz.

Aslında özel hayatın gizliliği konusunda aykırı gibi düşünülse de, durum hiçte böyle değil. Konu özellikle çocukların internet dolaşımlarını güvenli hale getirmek olduğunda, ayrıca iş yeri verimliliği ve güvenliği olduğunda, bu gibi programların kullanılmak istenilmesi kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.

Bu program çok güçlü fonksiyonlar içeren, herkesin sadece 5 dakikada kullanmayı öğrenebileceğiniz bir yazılımdır. Bu program sayesinde, iş yerinde ki çalışma verimliliğini kendi gözetiminiz altında artmasını sağlayabilirsiniz. Bir seferlik bir ödeme ile kalıcı lisans alabileceğiniz program, bilgilerinizin sızdırılmaması için gerekli güvenlik önlemlerini sağlar. OsMonitor

Program ile Yapabilecekleriniz:

Ekran / Kamera-çekim
Ziyaret edilen web sitelerini tabip
IM sohbet geçmişini takip
Outlook üzerinden e-posta (ekleri ve SSL e dahil)
Dosya izleme (örneğin kopyalama, USB disk çıkarma / share ve fiş, silme, yeniden adlandırma)
Uygulama kullanımı / Windows açma kapama
Gerçek zamanlı bant genişliği kullanımı / Ağ download ve upload hızı

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
OsMonitor
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
OsMonitor 10.2.50 BENZER İÇERİKLER
OsMonitor 10.2.50 YAPILAN YORUMLAR