Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PartitionGuru Free 3.7.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

PartitionGuru Free  – Bölüm ve Dosya Kurtarma Programı

 

PartitionGuru Free, veri kurtarma, bölüm yönetimi, Windows yedekleme ve geri yükleme için ücretsiz olarak bir all-in-one bir çözüm sunar.

Bilgisayar problemleri ile beraber gerçekleşen veri kayıpları, bazen geri döndürülemez zararlar oluşturabiliyor. Artık tüm kişisel verilerimizi bilgisayar ortamında dijital olarak saklıyoruz. Bu anlamda verilerimizi kaybolma riskine karşı güvende olması için üst düzeyde korumamız gerekiyor. Bunun için öncelikle yapmamız gereken şey ise, verileri yedekleme yöntemidir.

Buna rağmen işletim sistemi ile beraber sakladığımız verilerimizi, bilgisayar problemlerine bağlı olarak kaybettiğimizde, geri almamızı sağlayacak yardımcı progamlar bulunuyor. Bunlardan biri de PartitionGuru Free yazılımıdır.

Bu yazılım ile bilgisayarınızın sabit diskinde, vb harici sabit disk, SSD, USB flash sürücü, hafıza kartı, RAID, sanal disk, bu ayrılmamış disk alanı veya erişilemeyen dosyaları kurtarır. Ayrıca dosyaları, klasörleri ve kayıp silinmiş bölümleri biçimlendirilmiş kurtarma yeteneğine sahiptir.

PartitionGuru Free

 

PartitionGuru Free 3.7.0 YAPILAN YORUMLAR