Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PartitionGuru Free 3.7.0

Please wait...

PartitionGuru Free  – Bölüm ve Dosya Kurtarma Programı

 

PartitionGuru Free, veri kurtarma, bölüm yönetimi, Windows yedekleme ve geri yükleme için ücretsiz olarak bir all-in-one bir çözüm sunar.

Bilgisayar problemleri ile beraber gerçekleşen veri kayıpları, bazen geri döndürülemez zararlar oluşturabiliyor. Artık tüm kişisel verilerimizi bilgisayar ortamında dijital olarak saklıyoruz. Bu anlamda verilerimizi kaybolma riskine karşı güvende olması için üst düzeyde korumamız gerekiyor. Bunun için öncelikle yapmamız gereken şey ise, verileri yedekleme yöntemidir.

Buna rağmen işletim sistemi ile beraber sakladığımız verilerimizi, bilgisayar problemlerine bağlı olarak kaybettiğimizde, geri almamızı sağlayacak yardımcı progamlar bulunuyor. Bunlardan biri de PartitionGuru Free yazılımıdır.

Bu yazılım ile bilgisayarınızın sabit diskinde, vb harici sabit disk, SSD, USB flash sürücü, hafıza kartı, RAID, sanal disk, bu ayrılmamış disk alanı veya erişilemeyen dosyaları kurtarır. Ayrıca dosyaları, klasörleri ve kayıp silinmiş bölümleri biçimlendirilmiş kurtarma yeteneğine sahiptir.

PartitionGuru Free

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
PartitionGuru Free
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
PartitionGuru Free 3.7.0 YAPILAN YORUMLAR