Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PC Win Booster Free 10.3.5.327

2 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 5 (2 votes, average: 4,50 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

PC Win Booster Free  – Sistem Temizleme Programı

PC Win Booster Free, bilgisayarın çalışma performansını etkileyen işe yaramaz dosyaları silmek ve bilgisayarı daha kullanışlı hale getirmek için kullanılan bir programdır.

Bir takım program kurulumuna bağlı olmak suretiyle, bilgisayarını da ikiz dosya olarak adlandırdığımız dosyalar birikmektedir. Zamanla bu dosyalar alanınızın kısıtlanmasına sebep olmaktadırlar. Ayrıca, kaldırılmış programlardan geriye kalan ve işe yaramayan dosyalarda bu şekilde birikerek bilgisayarınızın şişmesine sebep olmaktadır.

Bu program, bilgisayarınızda birikerek gereksiz yer kaplayan bu türlü işe yaramaz dosyaları temizlemek ve bu sayede bilgisayarın daha rahat çalışmasını sağlamaya yardımcı olur. Programın  arayüzü, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Macarca ve Türkçe, İngilizce ve Danca dillerini desteklemekle beraber, kullanımı ücretsizdir.

PC Win Booster Free

 

 

PC Win Booster Free 10.3.5.327 YAPILAN YORUMLAR