Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Personal Backup 6.0.1.4

Rate this post

Personal Backup – Bilgisayar Yedekleme Yazılımı

 

Personal Backup, herhangi bir yerdeki FTP sunucusu veya disklerdeki hedef klasörlere kişisel verileri kaydetmek için kullanabileceğiniz bir yedekleme programı.

 

Windows ağ sunucusunda veya bir FTP sunucusunda, yerel sabit ya da çıkarılabilir disk üzerindeki klasörlere dosyalarınızın yedeğini alarak muhafaza edebilirsiniz. İstediğiniz gibi yapılandırabilir ve istediğiniz gibi birçok yedekleme görevlerini sağlayabilirsiniz.

Yedeklenecek dosyaların seçimi ile klasör bazında yapılır. Tüm alt klasörler otomatik olarak eklenir, ancak kullanıcı seçimi veya filtreleyerek yapılan yedekleme için herhangi bir alt dizin veya kalsör dahil edebilirsiniz.

Hedef orijinal driverler klasöründe (C :, D :, vb) orijinal dizin yapısı bu klasörler altında değişmeden kalır. Tüm dosyalar gzip olarak sıkıştırılır veya zip dosyaları olarak alt klasörde yedeklenebilir. İsteğe bağlı olarak bütün datalar AES algoritma şifreli olabilir.

Yedekleme prosedürünü ister manuel, dilerseniz kendiliğinden yapabilirsiniz. Yedekleme sırasında dosyanın kayıt edileceği yeri denetleyerek, önceden aynı dosyanın yedeklenip yedeklenmediğini görebilirsiniz. Sadece yeni dosyaları ve klasörleri kayıt edebilirsiniz.

personal-backup

64 Bit Sürüm İnidrmek İçin Buraya Tıklayın!

 Yeni yedekleme başlangıç Sihirbazı
 Yedekleme işlerinin özel yapılandırılması
 Bir düğmeye basarak otomatik Backup
 (Ayrıca proxy ile) bir FTP bağlantısı
 Veri yedekleme, isteğe bağlı olarak FTPS üzerinden yapılabilir(SSL üzerinden FTP)
 Dosya adları (aynı zamanda düzenli ifadeler ile birlikte), dosya özellikleri, dosya oluşturma tarihi ve dosya boyutu için çeşitli dosya filtre ayarları
 Elle veya bir filtre maskesi üzerinden dosya türlerinin çeşitliliği, isim, numara veya boyutunaa göre sıralama türlerini görüntüleme
 Dosya ön izlemesi
 Yaz ve kış saatlerine göre zaman farklılığı karşılaştırması yapabilme
 Şifreli koruma
 ve çok daha fazla özellikler

 

 

Personal Backup 6.0.1.4 YAPILAN YORUMLAR