Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PhoneClean 4.0.6

PhoneClean 4.0.6
5 (100%) 1 vote[s]

PhoneClean, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız da biriken gereksiz çöp dosyaları silmek için kullanabileceğiniz  ücretsiz bir yazılımdır.

PhoneClean bilgisayarınıza kurduktan sonra, iPhone veya iPad cihazınızı ara kablo ile bilgisayara bağlayarak sistem içerisindeki gereksiz dosyaları silmek için kolay bir çözümdür. Özellikle akıllı cihaz olarak nitelendirdiğimiz bu cihazlar ne olursa olsun belli bir süre sonra çöp dosya birikimine maruz kalmaktadır. Bu kirlilik yüzünden cihazların performansında ciddi bir kayıp oluşmaktadır.

phoneclean

Mutlaka belli aralıklarda yapılacak bir temizlik, cihazınızın performansını arttırmakla beraber bir takım sorunları da ortadan kaldıracaktır. Ücretsiz olarak sunulan bu yazılım, kullanıcı dostu olmakla beraber kullanımı da son derece kolaydır. İnternet yolu ile oluşan gereksiz dosya birikintilerini sessizce silerek, gizliliğinizi de daha güvenli hale getirmiş olacaksınız. Gereksiz dosyaların silinmiş olması, aynı zamanda önemli dosyalarınız için size yeni depolama alanı oluşturma imkanı sağlayacaktır.

PhoneClean 4.0.6 YAPILAN YORUMLAR