Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PhotoLikr ikon

PhotoLikr 1.2.0.4

Please wait...

PhotoLikr  – Fotoğraf Görüntüleme ve Paylaşma Programı

 

PhotoLikr, hızlı fotoğraf görüntüleyici yazılım ile resimleri görüntüleyebilir, interaktif fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

Bu program sayesinde, fotoğraf arşivlerinizi sevdiğiniz veya daha az sevdiğiniz özelliklere yada puanlamaya göre listelersiniz. Daha sonra resimlerinizi bu programı kullanarak   Google+ , Picasa veya Gmail, Minus.com veya PhotoOnWeb hesabınıza yükleyebilirsiniz. Facebook, Google+, Digg, Delicious, LinkedIn ve Twitter’da sosyal ortamlarında paylaşabilirsiniz.

Çok farklı bir özelliği ise, sosyal platformlarda paylaştığınız resimlere oy verme imkanı sağlarsınız. İlginç olanı ise, insanlar sevmedikleri resimlere olumsuz oy kullanabilecekler. Sizlerde bu oylama sonucuna göre değerlendireceğiniz resimleri dilerseniz yayından kaldıracaksınız.

Görüntülerinizi incelemek ve yüklemek için hızlı fotoğraf görüntüleme yazılımı, modern bir fotoğraf duvarı olarak etkileşimli fotoğraf galerisi oluşturun. Rehberiniz, sevdikleri veya beğenmedikleri resimleri oylayarak sizin için resimleri sıralayabilir. Bugüne kadar pek alışık olunmadık bir özelliğe sahip olan bu ücretsiz programı sitemizden indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

PhotoLikr

Özellikler:

Google hesabınızı veya e-postanızı kullanarak sınırsız depolama * (* 800 x 600’ü seçerseniz)
Yerel uygulama resimler için oy kullanmanıza izin verecektir.
Çevrimiçi, fotoğraf duvar galerisi, insanların resmi görmesinsağlar.
İnsanların aynı zamanda tercih ettikleri veya nefret ettikleri kişilere oy vermesini sağlar.
Oy verdikten sonra, bilgisayar masaüstü uygulamasında oylamayı hemen görürsünüz
Herkese açık şekilde favori fotoğraflarını yayınlayacak şekilde ayarlayabilir veya resmi daha az oyla toplu olarak silebilirsiniz.

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
PhotoLikr
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
PhotoLikr 1.2.0.4 YAPILAN YORUMLAR