Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PhotoMirage İnceleme

PhotoMirage İnceleme

Please wait...

PhotoMirage – Fotoğraflara Animasyon Ekleme Programı

 

PhotoMirage ile herhangi bir fotoğrafa yada resme üç basit adımda büyüleyici animasyonlar eklersiniz. Daha sonra elde ettiğiniz muhteşem kompozisyonları, sosyal medyada ki arkadaş topluluğu ile paylaşabilirsiniz.

 

Bir çok sosyal medya kullanıcısı, sosyal medya üzerindeki etkileşimlerini arttırmak isterler. Bunun için tercih edilen seçenekler çok fazla olsa da, muhteşem resimler ile etkileşimi arttırmak isteyenler için, bu program mükemmel sonuçlar vermektedir. Sadece sosyal medya etkileşimini arttırmaktan hariç, resimler ile eğlenmek isteyenlerin de tercih edeceği bir programdır. Aynı zamanda söz konusu muhteşem resimlerinizi Web sitelerinizde de yayınlayabilirsiniz.

PhotoMirage görsel dağınıklığı kırmaya yardımcı olağanüstü bir araçtır. Kullanıcı arayüzü oldukça kullanıcı dostudur. Programı kullanmak için özel bir eğitim almaya gerek yoktur. Resimlere hareket vermek sadece bir kaç adımda mümkün olabiliyor. Zaten aşağıda ki video da incelediğinizde, bu muhteşem programın size sağlayacaklarını göreceksiniz. Deneme sürümünü beğenenler bu programı kalıcı olarak full lisanslı kullanmak için, 59.99 Euro ödemek durumundalar. İndirme Sayfası>>>

PhotoMirage

PROGRAM VİDEOSU

PhotoMirage İnceleme YAPILAN YORUMLAR