Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pinterest for iOS 6.24

Rate this post

Pinterest for iOS, pinterest sosyal medya platformu iOS uygulaması. Bu platformun 50 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor.

 50 milyonu aşkın bir kullanıcıya sahip olması nedeni ile, tanıtım amaçlı paylaşım yapanlar için oldukça cazip bir platformdur. İlk defa 2010 yılında faaliyete başlayan bu platform, şu anda oldukça popüler bir paylaşım sitesidir.

Genel paylaşımlara baktığımızda, yiyecek içecek sektörü ve yemek tanıtımları, moda giyim sektörü ve model tanıtımları, bilgisayar sektörü yazılım ve donanım tanıtımı, sanat eserleri, otomobil ve daha bir çok alanda tanıtım yapma imkanı sağlıyor.

Kullanıcıların kendine ait oluşturdukları bir veya birden fazla değişik konularla ilgili panolar üzerinde fotoğraflı paylaşımlar yapmalarına olanak sağlayarak, reklam geri dönüşü sağlamaktadır. Ücretsiz olarak kullanılan bu platforma normal üyelik oluşturarak veya diğer sosyal medya hesapları ile giriş yapmak mümkündür.

Pinterest for iOS, iOS işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlar ve tabletler için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamayı yüklediğiniz cihazınız üzerinden normal bir üyelik oluşturabilir yada diğer sosyal medya hesabınızdan giriş yapabilirsiniz.

Pinterest for iOS

Pinterest for iOS 6.24 YAPILAN YORUMLAR