Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PixelStyle Photo Editor 3.6.3 (MAC)

Rate this post

PixelStyle Photo Editor  – Mac İçin Resim Düzenleme Programı

PixelStyle Photo Editor, MAC işletim sistemli bilgisayarlarda kullanacağınız resim düzenleme programı.

PixelStyle Photo Editor, Macintosh bilgisayarlar için geliştirilmiş ve photoshop alternatifi bir resim düzenleme programıdır. Program, Mac OS X üzerinde fotoğraf, fotoğrafları düzenlemek geliştirmek ve profesyonel rötuş yapmak için yüksek kaliteli fotoğraf işleme araçları sağlar. Program sayesinde aydınlatma, blurs, çarpıtmalar, tilt-shift ve gölgeler dahil üst düzey filtreler kullanabilirsiniz.

EffectMatrix geliştirilen Mac için PixelStyle Photo Editor (Adobe Photoshop gibi) orada daha pahalı ve karmaşık uygulamalarımızdan bazılarına daha kolay kullanımlı bir alternatif olarak geliştirilmiştir. Katman desteği ve tahribatsız filtreler, eğriler ve seviyeleri gibi çok hızlı araçlara sahiptir. Bu program, mac için en iyi fotoğraf düzenleme yazılımı olmakla beraber, vektör tabanlı nesneler dahil olmak üzere, çeşitli şekiller ve nesneleri ekleyebilmek için birden fazla çizim araçları ile birlikte gelişmiş özellikler sağlar.

Kısacası, programın bu sürümü, fotoğraflarınızdan iyi ve verimli bir görünüm almanız için gerekli özelliklerin yanı sıra yanı sıra diğer bir çok ek özelliklere de sahiptir. Mac Fotoğraf Editörün işlevselliği Mac üzerinde Photoshop ile yapabileceğiniz her şeyi yapmanıza olanak sağlar.  Yaratıcı kompozitler için daha hızlı rötuşlama, daha kesin seçim araçları, göz kamaştırıcı çeşitli efektler ve çok daha fazlası ve hayal gücünüz yeterli olacaktır.

PixelStyle Photo Editor

Özellikleri

 100’den fazla dahili yağlı boya, eskiz, doku boyama için çizim fırçası (kalem, boya tabancası, sulu boya fırçası, tebeşir, odun kömürü, neon kalem …) …

 Özel fırçalar oluşturma ve farklı fırça boyutu, şekil, sertlik ve karıştırma modlarını kullanmaktadır.

 Mac OS X sistem üzerinde piksel çizim desteği.

 Doku ve renk ile nesneleri doldurma.

 Saat yönünün simetrik döndürme, saat yönünde ve  gradyan modları için çeşitli için destek.

PixelStyle Photo Editor 3.6.3 (MAC) YAPILAN YORUMLAR